SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Konkurs! Bitwa na Ćwiczenia-No Pain no Gain!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
rozumiem że każdy będzie mógł w swoich tematach też na spóźnienie żeby było fer, bo przynajmniej mogłeś jakieś punkty ująć spóźnialskiemu za kare :/ sory ale jak w każdym konkursie 0 fair play, takie moje zdanie i nie zmienie

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
Czyli dotknięcie nie jest równoznaczne z położeniem? Co najwyżej w 2 powtórzeniach sztanga mi nie dotknęła podłogi ... Jestem zaskoczony ... Bo co do wagi to mój błąd i rozumiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
W moim przypadku dotykanie było spowodowane bardziej tym żeby nie odbić jej ponieważ podłoga na siłowni na której ćwiczę mocno amortyzuje i sama się praktycznie odbija od niej sztanga ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
o, wygrałem :). Do kiedy trzeba wstawić swoje ćwiczenia? Czy muszą mieć określoną ilość powtórzeń, czy możę być np. 7?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Gratulacje marylinnn kurcze prawie zalapalem sie na punktowane miejsce :P ajjjj ... Ja juz wstawilem cwiczenie zobacz, osobny temat.

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
a widziałem w czwartek możesz spodziewać się odpowiedzi . Do kiedy można wrzucać ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
musi byc minimum 10 powtórzeń i chyba do pon do 22 , ja tez juz wrzuciłem łatwe cw mysle ze bedzie duzo zawodników w moim temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
nocnykur-przykro to czytac....
takie sedziowanie napawde nie jest proste-w nastepnym konkursie zaprazam do sedziowania-sam zobaczysz w czym problem.
gosc spoznil sie parenascie minut-zaliczylem
machnalem tez reka na reczniki pod sztabngami,dziwne filmy,zagluszajaca muzyke-nie slychac czy sztanga dotknela podlogi itp.
biore wiekszosc obciazen-jak są nietypowe, na wiare-tobie wpisalem 52kg-tak jak podales-ale wiadomo-nie jestem wstanie tego sprawdzic-nietypowa sztanga-ale znam cie z innych konkursow-wierze na slowo.


Proponuje jechac dalej-na kazdych zawodach obojetnie jakiej rangi zdarzaja sie jakies drobne uchybienia,pomylki itp

Ale proponuje tego dalej nie ciagnac-bo kokurs zatraci zupelnie swoj sens-bedziemy dyskutowac o drobiazgach a nie skupiac sie nad sednem.


emaceha-ja naliczylem 11 niedotknietych,gdy bylem niepewny-zaliczalem...Jak bys to zrobil wolniej z wyraznym polozeniem-pewnie byloby zaliczone powyzej 36-40.Szkoda ale walczymy dalej..Sila jest,wiec bedzie lepiej.Podobnie innym osobom-tez odliczalem wyraznie niedotkniete nawet ziemi.

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-06-10 10:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Dokladnie. Jest swietna zabawa nie ma co, pleców nie czuje po wczorajszym hehe :D a będzie jeszcze lepiej, rywalizacja super. Powodzenia wszystkim, konkursik jest mega masti

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
masti napisz ten przelicznik wilksa zeby nie było niejasnosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki:)

Następny temat

czy to bezpieczne ?

WHEY premium