SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Konkurs! Bitwa na Ćwiczenia-No Pain no Gain!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no szkoda że się konczy juz konkurs.

i tak jak mówiłem do pierwszego miejsca wszyscy mają zbyt duża starte by odrobic, według mnie to troche mało sprawiedliwe aby akurat po tej rundzie brac wszystkie rundy pod uwagę, jak do tej pory było że za dany etap 2 rundy były nagradzane to i do konca tak powinno byc wtedy przynajmniej wszyscy by mieli szanse bo róznice po IV rundzie były znikome.

Mimo wszystko w tej rundzie starałem się dac z siebie wszystko

Nie wiedziałem czy dziś będę miał dostęp do neta bo byłem poza domem i nie wiedziałem kiedy wróce, ale w sumie nic to nie zmienia bo dziś tak bym nie miał jak nagrywac cwiczen, więc musiałem prawie wszystko wczoraj rnao na szybkosci nagrywac.
I chyba przez to mam cos z kolanem, wczoraj nic nie czułem, ale dzis rano nie mogę prawej nogi zginac w kolanie bo cos boli;/ Moze też przez to że wczorajsze próby jeszcze nagrywałem na sporych zakwasach na nogach.


marylinnn no jakis tam progres jest, bo troche lzejszy jestem po redu. W sumie siła spadła, ale jestem bardziej sprawny/wytrzymały.
Też po skonczeniu redu dodałem kalorii wiec i też pewno dlatego, bo mozna powiedziec ze przez cały konkurs bitwa na cwiczenia byłem na redu i dosyc rygorystycznej diecie co odbijało się pewno na wynikach...
Tutaj mozesz oblukac efekt redu:
https://www.sfd.pl/MARIAN_17/dziennik/57,108,207/pods._redu_241-t760169-s241.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Jeszczezostała jedna runda-do września-wiec łącznie konkurs skrócił sie tylko o dwie rundy-z braku odpowiedniej liczby uczestników.

Poza tym sport to taka dziedzina,gdzie odpuszczanie nie jest dobrze przyjmowane-wiadomo jest taktyka i strategia całych zawodów-ale....przeciwnicy nie spia i czekaja tylko by ktos dał sobie troche wytchnienia...

Ogólnie szkoda ,ze tak szeregi szybko stopniały-w niektórych przypadkach jest to dla mnie mocno zaskakujace(chocby mrocznyyy)

Marian 17-swietna redukcja i sylwetka sie niezła wyłoniła..-myslę ,że czas juz pomysleć o udziale w zawodach bb(no bo kiedy jak nie teraz? po 40 -dziestce?)
W przyszłym roku,jak wszystko dobrze pójdzie-będzie wspaniała okazja dla poczatkujacych na zawodach....Ale szczegóły dopiero od 1 stycznia...W każdym razie warto juz pomysleć o szczycie formy w czerwcu 2013...:).
Bo kiedy ,jak nie dziś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
masti uważasz że miałbym jakiekolwiek szanse? bo póki co raczej nigdy o tym nie myślałem gdyż zawodnicy z roku na rok coraz to lepsze formy przygotowywuja i na ich tle wypadam blado...

Te zawody w Polsce czy w Italii bo tam tez chyba czesto bywasz.

no a do czerwca troche czasu jeszcze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Rocznikowo masz 20 lat a w jakim miesiacu kończysz?
Juniorzy do 20 lat sa przeważnie słabo dość słabo obsadzieni-myslę ,ze juz w Rzymie na IBFA Mr World w pażdzierniku- zajałbys dobre miejsce-najcześciej startuje w tej kategorii(bez limitu wzrostu i wagi) 3-4 zawodników...
Są to zawody dla prawdziwych amatorów-nie trzeba przechodzić zadnych klasyfikacji-po prostu-kazdy(jeżeli czuje sie na siłach)może poczuć jak to jest wyjść na scene w mistrzostwach świata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
w styczniu skończone 20lat, więc w 2013 w styczniu bedzie 21lat

a te zawody co maja byc w czerwcu to jakś "nowosc"? czy już kiedyś były.

narazie też okres prześciowy skonczenie szkoły>poszukiwanie prace. Więc póki co nie wiadomo jak się wszystko potoczy.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-08-19 12:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Wyniki 5 rundy i całościowe od poczatku.

Do wtorku do 22:00 wrzucamy cw na ostatnia,szósta rundę ,króre zaliczamy do 2 wrzśnia-wielki finał i nagrody czekają....
Jak widać po punktacji niespodzianek w końcowej punktacji nie powinno być ...ale...piłka w grze...wszystko(no prawie wszystko) jeszcze możliwe.
wyniki:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no niespodzianek raczej nie bedzie bo i nie ma jak przeskoczyc...takiej różnicy, ale o tym juz była mowa nie raz.

szkoda że się już kończy, bo fajna zabawa była/ jest

w ostatniej rundzie trzeba powalczyc, no ale tak za wiele to nie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
konkurs był mega ;) szkoda tylko malej frekwencji . ale towarzystwo doborowe ćwiczenia ciekawe szybko i sprawnie wszystko zawsze szło ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
spokojnie jeszcze trwa...
A od wrzesnia musle up-myslę ,że was nie zabraknie....będzie ostra walka....moze też zagraniczni zawodnicy wezma udział-zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
No to gratulację dla zwycięzców
Dobry konkurs jak na pierwszą taką edycję. Trochę rywalizacji i najważniejsze ,że w fajnej atmosferze
Ja już raczej odpadłem z konkursu. Bo nie wiem czy będę w stanie nagrać coś do jutra.
Pzdr

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki:)

Następny temat

czy to bezpieczne ?

WHEY premium