SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-Luk_aszz-"CrossFit"

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Witam, a więc na szybko. Wykonujemy 3 ćwiczenia
Przysiad - 50Kg.
Martwy Cąg - 70kg
Podciąganie na drążku - ciężar własnego ciała.

Wykonujemy takie 2 obwody po (SQ 10x),(MC 8x),(Drążek 5x).
Możemy wykonywać dane ćwiczenie z przerwami, np wykonać 2 powtórzenia, odpocząć odkładając sztangę później kolejne. Co do drążka wykonujemy dowolnym chwytem, tak abyśmy się opuścili i na górze oczy minimum na wysokości oczów. W MC po każdym powtórzeniu musimy zrobić tzw. MARTWY PUNKT i góra (czyli odłożyć sztangę na ziemie).

Liczy się czas wykonania takich dwóch obwodów. Zaczynamy ćwiczenie KLAŚNIĘCIEM i KOŃCZYMY aby było wiadomo od kiedy mierzony jest czas.

Odpuszczenie 1 powtórzenia = 10sek dodane
Zła technika w jednym powtórzeniu = 5sek dodane


Co do techniki to liczę na uczciwość i siad dupą w miarę nisko , MC tak jak mówiłem pauza dół i do góry plecy mają być wyprostowane( kilka ruchów skróciłem bo robiłem po trenie).





25sek zaczynam 5:47 kończę czyli czas 5:22 + 5sek kary (Doliczyłem się jednego niedociągniętego powtórzenia w MC)

CZAS KOŃCOWY 5:27

Jak było więcej to piszcie, bo samemu przeglądać to lipa

Mam nadzieję ,że nie zamotałem mocno.
Pozdro.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728645
ok zmieniam-ale zawsze reklamacje w głownym temacie,bo dopiero teraz zauważyłem.Liczyłem od momentu wziecia sztangi-stad te parę sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
kombinujesz jak koń pod górkę
mogłeś zrobić jedno ćwiczenie ale za to porządnie
jak to oceniać?
w jednym obwodzie robisz podciąganie nachwytem w drugim po jednym powtórzeniu zmieniasz na podchwyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Napisałem , że podciąganie obojętnie jakim chwytem, można odpoczywać tu czas się liczy Chciałem pokazac ,że tak można zrobić, ale wtedy się np traci czas gdy powera braknie itd Coś za coś.

A ,że kombinuję to racja

to ma być taki WOD jeden
Nie chciałem takich 15 obwodów nagrywać bo by wyniosła z 15min minimum i znów nikt by nie zrobił

Każdy orze jak może



Zmieniony przez - Luk_aszz w dniu 2012-07-10 20:45:57

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
dokladnie jak kon pod gorke

ja nie mam swojej prywatnej silowni zeby 2 sztangi zająć bo u mnie zawsze duzo ludzi na siłowni

i jak zwykle nikt nie bedzie wykonywał Twojego cw hehe

dlaczego nie wybierasz czegoś w czym ty jestes dobry (chyba że nie ma takiej rzeczy) bo po ogladaniu Twoich zadanych cw nic narazie dobrze nie wykonałeś tylko improwizujesz , jakaś masakra

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-07-10 21:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Postanowiłem ,że będę utrudniał życie w tym konkursie

Może dlatego ,że nikt nie chcę wykonywać moich ćwiczeń? Na tym też polega taktyka
Myślę ,że tu niema problemu 2 sztangi i drążek.
Ja ten konkurs traktuje na luzie, swoje może wymyślam , a innych wykonuję te co jestem w stanie po treningu

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja tam znowu wykonam przynajmniej spróbuje.

wiadomo ze nie wszystko wszystkim bedzie pasowac...tak juz jest
albo nie wszyscy wszystko maja mozliwosc chociaż spróbowac wykonac, bo bark sprzetu, miejsca itp

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-07-10 21:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
1min57sec


drobne problemy na przysiadach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
kurcze niewiem jak to zrobić, mam tylko jedną sztangę {{:-

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728645
jakis błąd w temacie,nie wiem jak u was ale ja nie widzę tego tematu mam tylko takie cos: _

Dlatego nawet tego nie oceniłem-bo nie widziałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
temat widze tylko cos wszystko pogrubione jest


marylinnn tak to jest jak sie cw bez zabezpieczen



Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-07-21 09:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
moze dostane dodatkowe pkt za balansowanie na krawedzi , cale szczescie sie udalo ,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-mrocznyy-L-sit

Następny temat

III RUNDA-KONKURS-BITWA NA ĆWICZENIA-MARIAN 17-Wykroki

WHEY premium