SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Konkurs! Bitwa na Ćwiczenia-No Pain no Gain!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
tutaj juz chyba masti nie bedzie taryfy ulgowej za spóżnianie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10670 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
ciekawie się to prezentuje tak rozpisane na przestrzeni czasu.

I troche zadan bedzie do wykonania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
ładna tabela :) . pkt za MC tez sie liczą ? juz sie chyba pytałem ale zapomniałem to jeszcze raz zapytam . liczą sie całe 4 miechy czy kazdy miesiac z osobna + 4 miechy jezeli chodzi o miejsca?
ps. zara wrzucam swoj chalange ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Teraz najwazniejsze-jeszcze raz przypominam:

Do wtorku-czyli do jutra-każdy uczestnik wrzuca w odrębnym temacie video ze swoim zadanym ćwiczeniem+plus dokladne zasady oceny(vide rutkow i mrocznyy).Dokładnie do 22:00.Po tym czasie cw nie bedzie liczone w konkursie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10670 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
ja już tez mam jedno nagrane, ale w sumie jutro jeszcze spróbuje co innego

a dziś tak z ciekawosci w środku MC jak doszedłem do 100kg to machłem 20pow, pompa na plecach spora, ale poszło by wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Idę dzisiaj na trening to nagram swoje i może spróbuję ćwiczenia mrocznego Będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
git git :D

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
ja dzis próbowale ale słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
już myslałem ze nie bd mógł wziąć udziału w drugiej lub trzeciej rundzie bo bd na zgrupowaniu ale jednak jakos dam rade przed zgrupowaniem cos nagrać i zaraz po.
PS.nieiwem jeszcze kiedy jest termin wstawiania ćwiczen do drguiej rundy ale prosze odrazu uczestnikow konkursu zeby wstawili zadania jak najszybciej zebym wyrobił sie z czasem . z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
zamiescilem tabele-tam sa daty poszczególnych rund.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki:)

Następny temat

czy to bezpieczne ?

WHEY premium