SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Konkurs! Bitwa na Ćwiczenia-No Pain no Gain!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Nie. Piszę teraz na poważnie. REZYGNUJĘ. Dzięki za zabawę która jeszcze się w sumie nie zaczęła, ale ciężary są kosmiczne, a ja wolę ćwiczyć cały czas i dojść do tego za jakiś czas, a nie walczyć z hantlami po 40kg czy wiosłować 100kg... Nie chcę załapać jakiejś kontuzji... Szkoda czasu. Pozdro.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-06-11 20:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
wsumie kotlet dobrze piszesz , o kontuzje łatwo ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
kotlet95
Nie. Piszę teraz na poważnie. REZYGNUJĘ. Dzięki za zabawę która jeszcze się w sumie nie zaczęła, ale ciężary są kosmiczne, a ja wolę ćwiczyć cały czas i dojść do tego za jakiś czas, a nie walczyć z hantlami po 40kg czy wiosłować 100kg... Nie chcę załapać jakiejś kontuzji... Szkoda czasu. Pozdro.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-06-11 20:11:39


Ja również brachu. Więcej miałbym szkody niż pożytku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
ja mam jeszcze pytanie jedno. czy w 2 rundzie nie bd mogly sie powtarzac cwiczenia z rundy 1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
nie powtarzamy cw chyba,ze z innej formule....
To byloby bez sensu...

Z tym wycofaniem się -poczekajcie do wtorku, az wszyscy podadzą swoje cw-przeciez te ciezkie mozecie opuscic-inni zawodnicy znow na cw sprawnosciowych odpadaja-wiec w sumie nie bedzie aż tak zle...
Z uplywem czasu bedzie takich sytuacji wiecej-wygra najwytrwalszy i systematyczny z dobrymi pomyslami na zadawane ćwiczenia...

Już teraz widzicie, ile to korzysci daje,ile juz osób mysli o zmianie sposobu treningu(mysle ,ze wy też)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
83kg z rana
czyli te wiosłowanie ile zrobić?xD

ps:z tymi siadami i mc też dziwnie wychodzi co do powtórzen
bo jednak dużo łatwiej chyba zrobić 50kg*20 niz 100kg*10
tak sobie rozmyślam
ps:co do siadów na 50kg moze ograniczmy czasowo wykonanie?

Zmieniony przez - raptacz1 w dniu 2012-06-11 23:33:02

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
wszystkie ćwiczenia są do 24 czerwca, i nie koniecznie 50kg, mozesz zakres od 50 do 100

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
raptacz1 wazysz prawie tyle co ja to wiosłowanie z 95kg możesz zrobić wg wilksa ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Aktualna punktacja po wrzuceniu swoich propozycji ćwiczeń.
Znacznie sie przerzedziło-zostało już tylko 8 walecznych konkursowiczów...Szkoda ,że reszta chociaż nie spróbowała...
Choć się nie dziwię-presja na psychikę przed bitwą była naprawdę duża...nie każdy wie jak sobie z tym poradzić...
Ale jak się nie spróbuje-nigdy nie opanuje się takiego stresu,wątpliwości,braku wiary we własne siły ,talenty i umiejętności...


Aby ten konkurs był ciekawy-jeżeli ktos z już zapisanych, czuje się na siłach-niech jednak spróbuje-oczywiście zadania po terminie po prostu przepadły.


Jezeli ktoś nowy chce się przyłaczyć-zapraszam-oczekuje konkretnej deklaracji i wiedzy o zasadach tego konkursu.
Czasu dużo,wiec ,mimo straty pkt za dwie konkurencje-spokojnie można jeszcze nadrobić....


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki:)

Następny temat

czy to bezpieczne ?

WHEY premium