SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Konkurs! Bitwa na Ćwiczenia-No Pain no Gain!!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
......nie prostowales nawet do pionu a to juz chyba nie martwy ciag .....


ale ja sie nie znam tylko gdybam ..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
A widzisz moją linie łopatek ?
Gdy ściągnę łopatki, wypnę klatkę do przodu plecy nie są proste tylko idą w łuk. Z tej kamery można gdybać przy szybkich ruchach. Nie mowie tak nie mówię nie.
Ale niektórzy zamiast MC robili MC na prostych nogach i nie lamentowałem przez 10 stron tylko jestem zdania ze MASTI ocenia a nie userzy

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
łopatek nie trzeba widziec bo niżej widzimy że wyprostu nie ma, na zwadoach jest to ruch nie zaliczony
decyzja mastiego tylko pozostaje...

tylko że MC klasyczny, MC na prostych nogach to tez martwe ciągi a w twoim wypadku na MC to nie wygląda

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2012-06-09 21:32:18

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
dla mnie mozesz miec nawet po 100 zaliczonych ruchów tylko oceniasz innych a powinienes zaczac od siebie i tyle mam do powiedzenia w tym temacie

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-06-09 21:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No i mi chodzi o to co Rutkow pisze bo przez to, ze posluchalem Lukaszamacie obiekcje tez do mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Ale ja oceniałem Rutkowie technike ćwiczenia a nie zaliczania przez Mastiego

PK kaczor a na zawodach są ręczniki pod ciężarkami aby skrócić ruch? Przepraszam dociąganie ćwiczyłeś ?
W górnej fazie nie było przytrzymania i komendy żebyś mógł opuścić
A co do mojej techniki to filmiki z takich ćwiczeń podsyłam np do Wuchty aby korygował moje błędy więc się o to nie martwie

A czy będę miał zaliczone 20 czy 5 powtórzeń to dla mnie zabawa a nie jakieś przepychanki PANOWIE.
Pozdro

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
A Wuchta na odczepnego pisze "idealna technika"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
a do Świetego Mikołaja już posyłałeś



Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-06-09 21:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
Luk_aszz za cienki w ... jesteś żebyś do mnie pił, więc odpuść sobie...
następnym razem pod gryf podłoże sobie plazmę aby lepiej sie odpijało i nie trzeba było ise do końca prostować...

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
Widze że jakieś jaja będą z tym konkursem, no ale cóż każdy sie do czegoś czepia bo chce wygrać oto mój film 50 kg 47 powt. sztanga 8 kg, i po obu stronach po 22 kg ( po 2* 11kg) znaczy się tak serio to jest 52 kg, ale tych drobnych nie licze, chyba że masti będzie liczył, wtedy 52 kg

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki:)

Następny temat

czy to bezpieczne ?

WHEY premium