SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy juniorami, panny co dzień wyrywamy [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117304

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Ja też stary gacz ps ale pad od xboxa ( po przyzwyczajeniu sie a nie gadaniu sam wcześniej gadałem ze ch**owy) jest naprawde dobry i wygony ymardziej sprawa z joistickiem ;) Jakie przyciski poprzestawiane , są na tym samym miejscu co w playstaton tylko obrazek inny ale podczas grania sie na apda nie patrzy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to co mogę zrobić, żeby ogarnąć tę fife?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
modlić się

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Zobacz czy przy nazwie głownego katalogu gry nie ma gdzieć małymi literkami "TM" jak jest skasuj to , poszukaj innego cracka, uruchom jako administrator , zgodny z win (takim jak masz )

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zaraz ogarnę innego cracka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Mi się to samo działo z BF3 to tylko usunąłem ten TM i działa xD .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie widzę żadnego TM więc nie wiem o czo chodzi w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
tylko jeszcze powiedz mi mistrzu, czy ja mam usunąć plik z "tm" czy samo rozszerzenie, a plik zostawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Tam gdzie zainstalowałeś grę moze być coś w stylu Ea sports i index górny TM lub cos w tym stylu przy nazwie folderu . Dajesz zmień nazwę i kasujesz index w nazwie czaisz :D ?? .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wyjaśniłeś mi to perfekcyjnie, masz nobla. Tylko poczekaj, zainstaluję 2 raz i się pobawię już tak namieszałem, że trzeba przeinstalować. A jak nie zadziała, to sobie ściągnę innego torrenta najwyżej


Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-12-03 21:40:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Polecacie taki zestaw?

Następny temat

dieta na wyjście z redukcji

WHEY premium