SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy juniorami, panny co dzień wyrywamy [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117324

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre emotikona, myślę, że jak palniesz sobie w łeb parę razy to na dobre Ci to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
hahahah paramaribo wygrałeś internet
Zip teść ma bezpośredni wpływ na sprawność seksualną, więc jak robisz sobie z gospodarki hormonalnej wióry, to badania nie są potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
dlaczego dream problem z ruchaniem ? uzasadnij

podstawowe teorie czyli problemy z ruchaniem jeśli chodzi o doping, tak samo 1,3 tylko że najczęściej osoby wypowiadające nie miały tego w ręku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
paramaribo2
dobre emotikona, myślę, że jak palniesz sobie w łeb parę razy to na dobre Ci to wyjdzie

Zapraszam na degustacje meliski

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Haponiuk
Błagam oceni mi ktoś Plan treningowy i sie zamknę . Błagam , - https://www.sfd.pl/Redukcjia_do_oceny_.-t990399.html#post5


Brak szacunku dla samego siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
DreamEvil
hahahah paramaribo wygrałeś internet
Zip teść ma bezpośredni wpływ na sprawność seksualną, więc jak robisz sobie z gospodarki hormonalnej wióry, to badania nie są potrzebne

Do końca życia będę walił testa, hcg i ruchanie bedzie nie martw sie o to, moge zdechnac nawet za 5 lat byleby duzy

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
masz zaj**iste podejście do życia, mistrzu. Swoją drogą tyle już chyba w siebie nabiłes testa, że ci jądra zaczynają mózg uciskać i p******isz głupoty. Dla ciebie synthol, skoro "byleby duży"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziperon
paramaribo2
dobre emotikona, myślę, że jak palniesz sobie w łeb parę razy to na dobre Ci to wyjdzie

Zapraszam na degustacje meliski




Wyczuwam brak konsekwencji. Jeżeli proponujesz mi melisę, to czemu wrzucasz zdjęcie zaparzonej białej herbaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
musisz. Twój k**** musi całkowicie zniknąć i zmięknąc, wtedy dopiero możesz uznać, że jestes duży
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Polecacie taki zestaw?

Następny temat

dieta na wyjście z redukcji

WHEY premium