SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy juniorami, panny co dzień wyrywamy [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117268

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
aeroby zrobione, idę się kąpać i na naleśniki do tej dupczis Kupie jej troche owoców i rutinoscorbin, bo mówiła, że jest chora i jakiegos słonika na mikołajki żeby jej się to g**** ze mna kojarzyło

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DOBRY DOBRY DOBRY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Nakupowałem jej owoców za pięć dych i jakiegoś zyebanego mikołaja z szklaną kulą, przy jak się tym bawiłem u niej to rozj**ałem ale nie widziała na szczęście

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
hahahaahahahahaha Na co tyle owoców !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Wydawało mi się, że mało a wyszło pare dobrych kilo Troche jabłek, mandarynek, pomarańczy, grejfrutów, kiwi, chciałem wziąć jeszcze jakieś egzotyczne, bo widziałem, że są ale odpuściłem

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
A co owoców w domu nie ma Czy ma jakieś braki witamin ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
mówiła, że ma katar wczoraj

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
https://sklep.sfd.pl/FuturePro_Whey_Pro_Pure-opis26738.html
Pany, może być? Na miesiąc styknie a trec whey 100 przy moich dawkach po treningu miesięcznie wynosiłby ok 180 zł. Trec lepszy składem, ale niewiele. Co sądzicie?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Firma Krzak trochę, nie ryzykowałbym i wziął Treca.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Polecacie taki zestaw?

Następny temat

dieta na wyjście z redukcji

WHEY premium