SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy juniorami, panny co dzień wyrywamy [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117286

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw. Karmowskiego sam oglądam i ogólnie fajny człowiek się wydaje. Grom przesadza z tym o czym mówi jak już mówi, nie przypadł mi do gustu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Grom za bardzo pajacuje .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasami mam wrażenie, że wyciąga tematy o których nie ma pojęcia, albo przeczytał jeden artykuł na ten temat i już film robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
ten kulturystyki100pro mnie whurwia akcentem no bym mu przyp******il

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
ide spać elo

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dokładnie :D . Jeszcze nie było tematu zeby powidział coś naprawdę takiego konkretnego . Tylko proste jakieś tematy , i do tego za każdym razem bica pokazuje , mówi o dupeczkach jak by z niego jakiś j***ka był , i do tego ta głupia gadka

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dobra też idę spać .... Do jutra

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
no coz nie kazdemu musi sie podobac, co prawda ma wade wymowy, ale i tak lubie go ogladac
srednio trawie tego BrandFitneska

no idzcie idzcie spac, regenracja ja ide w dote sie regenerowac czesc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Ja go nienawidze Wk***ia mnie prosiak j**any , chwali sie tą masówką z której tylko porządnego bica wyrobił i t "czyszczenie " ramin ręką przy pokazywaniu sylwetki tragedia Już wole wk..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
A do tego zalał sie jak świnia z 20% fat conajmniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Polecacie taki zestaw?

Następny temat

dieta na wyjście z redukcji

WHEY premium