SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy juniorami, panny co dzień wyrywamy [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117261

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
dietetyczki to głupie grube cipy a mi chodzi tylko o wage na basenach nie widzialem

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Nooo z tego co wiem to ona taka łatwa nie jest :P

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
moja matka też dostała ostatnio super dietę, wp*****lała całe dnie ciastka owsiane i sok jabłkowy, bo jej tak dietetyk kazał. I nie ma, że ona zje warzywa czy kurczaka. Ciastka i jabłka, bo taką ma dietę (y)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Za mało na sfd siedzą te dietetyczki :)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Artur
DREAM TY DZIKUU


żeby było zabawniej, kręcę nie najgorsze czasy na 100m i mam 4 miejsce w mieście na 10km ale wiesz co, szerszy jestem niż wyższy, to panny mnie nie kochają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Bo za duży jesteś a one mają za małe serca na takie dziki..

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
generalnie ja nie wiem kto tym dietetyczkom dał papier, jak oni takie głupoty p******ą. Przecież jak mnie matka z pół roku temu dała do dietetyczka, żeby mi dietę ułożył bo ja to na pewno sam nie umiem i moja jest ch**owa, to się dowiedziałem, że przy mojej aktywności fizycznej powinienem jeść 1800kcal... Jak ja na 2500 redukowałem, k***a!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
nie chodzisz w rurkach i cię baby nie lubią

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
mb41
Bo za duży jesteś a one mają za małe serca na takie dziki..


to nie to. Po prostu nie mieszczę się w rurki i nie mam grzywki ;/ I jestem szerszy niż dziewczyny w moim wieku, a 90% "przystojniaczków" jak stanie przy pannie 165cm wzrostu o dobrych wizualnie kształtach, to się okazuje, że mają taką samą szerokość - niestety, jestem 2x szerszy, więc nie zaznam szczęścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale przynajmniej mogę wp*****lać 4000kcal i jest zaj**iśćie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Polecacie taki zestaw?

Następny temat

dieta na wyjście z redukcji

WHEY premium