SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy juniorami, panny co dzień wyrywamy [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117343

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
daj i mi , ja ci dałem, sprawdź konto bankowe

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Nie jestem tak głupi ... Ludzie naprawde mam google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Sogi sa to punkty ktore mozesz komus dac za uzyskanie cennej dla Ciebie odpowiedzi. Aby to uczynic musisz kliknac na napis znajdujacy sie w prawym dolnym rogu wypowiedzi danego uzytkownika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Nie jestem chamem i oddałem Ci te 50 zł

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ale jak komuś przyznałeś soga to w ciągu trzech dni roboczych musisz wysłać przelewem 50zł inaczej cię administracja dojedzie przez IP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Nie straż go z tym dojazdem. Po prostu dostaniesz bana na konto

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
jak masz załóżmy te 1000 Sogów to otrzymujesz bon do sklepu SFD o wartości 100 zl

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Ja wykorzystalem i kupilem za niego 50 batoników Activlab dlatego teraz planuję redu

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Aha . To teraz sie bić daje az 10 sog"ów za ocenienie i poprawienie mojego treningu . https://www.sfd.pl/Redukcjia_do_oceny_.-t990399.html#post5 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
ja wolę dozbierać i mieć rabat, po co ci batoniki jak później możesz zrobić duże zamówienie i być sporo do przodu :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Polecacie taki zestaw?

Następny temat

dieta na wyjście z redukcji

WHEY premium