SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

My jesteśmy juniorami, panny co dzień wyrywamy [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117230

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Destron!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może przedstawię go nowym
Destron, był śmiem nawet powiedzieć, że jest osobą która zrewolucjonizowała cały dział Junior SFD. To on sam, bez niczyjej pomocy zdołał ustanowić rekord w prędkości otrzymywania bana, który aktualnie wynosi 3posty. Człowiek ten sprytnie zaplanował całe swoje dzieło, aby nikt nie miał wątpliwości, że wykonał to w tak krótkim czasie ponumerował swoje posty (spam post nr1 itd.).
Chodzą pogłoski, że Destron tak naprawdę napisał tylko 2 posty, a system komputerowy nie ogarnął tak genialnie kunsztownej kompozycji, co spowodowało podwojone przeliczenie postów.

Destron, człowiek legenda... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Ja tam nie wiem czy t on był czy moze ktoś znał jego konto i sie wygłupiał , bo po co takei głupoty robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
JEST I KACPER! lekka obsuwa, dziś poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42766
Jestem jestem .. nie tylko w niedziele i świeta Słuchajcie cały dzień myśle nad jednym , zjadłem przedtreningiem 70g ryżu i to było ponad pół dużej michy ( takiej do zupy ) wydaje mi sie że 100g to dużo stasznie ( nei dam rady tye wszamać przynajmniej teraz) jakim cudem cien niby 700 g wsunie? Myśle że coś nie tak z ty ryżem .. kulturyści ile kg w takim razie dziennie jedzą 2-3-4????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja na masie miałem mega problem żeby pochłonąć 3 wory. Teraz będę kombinował z blenderem w przyszłej masie. Znam ludzi, dość zaawansowanych w tym sporcie którzy jedzą 8 dziennie, nie wiem jakim cudem

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja opierdzieliłem o 16 300g karkówki i 400g ziemniaków :D Ale uj z tego jak do teraz czekam aż apetyt wróci bo mi jeszcze sernik na dzisiaj został do zjedzenia :D

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witajcie, koniec roboty :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Polecacie taki zestaw?

Następny temat

dieta na wyjście z redukcji

WHEY premium