SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-przygotowania do sezonu jesień 2013r.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale forma. Gratulacje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Andrzej1970
Czesc Papaj

Gratuluje formy!!!.
mam pytanie odnosnie treningow, a wlasciwie prZygotowania sie do nich.
Trening robie przed praca, no i jak mi polecisz robic?.
Wstaje rano i ide na trening, po treningu ide na sniadanie (zywienie zbiorowe :( ), co mi proponujesz czy powinienem wypic odzywke na czczo przed treningiem, zeby miec troche sily na trening, czy lepiej wypic jakas przedtreningowke i isc na trening.Moje obawy sa co do wytrzymalosci i poweru na treningu, prosto z lozka to srednio to widze.
Dzieki za odpowiedz , no i sukcesow na zawodach!!!!.
Andrzej


Broń Boże iść na trening bez porządnego śniadania.Nawet sama odżywka białkowa nie bardzo bo białko samo w sobie jest mało energetyczne.Mięśnie w pewien sposób zabezpieczy,ale powera na treningu raczej nie będzie.Chyba że na noc w ostatnim posiłku były węglowodany to wtedy ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Tomek w okresie przygotowawczym caly czas robisz ciagi ???


i drugie pytanie mam mega slaba separacje plecow jak mozna to poprawic srop sety/super serie ???

Zmieniony przez - KAROL__ w dniu 2013-09-16 17:14:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 258
Kiedy Tomek masz w planach odwiedzic Radka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
KAROL__
Tomek w okresie przygotowawczym caly czas robisz ciagi ???


i drugie pytanie mam mega slaba separacje plecow jak mozna to poprawic srop sety/super serie ???

Zmieniony przez - KAROL__ w dniu 2013-09-16 17:14:35


Karol ciągi w okresie przygotowawczym robię co drugi tydzień.Wrzuć jakąś fotkę tyłem to zobaczę te Twoje plecy.Oczywiście możesz robić różne kombinacje drop setów i super serii,ale mięsa jest tam wystarczająco na plecach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 642
O jak za 4 tygodnie bedziesz to moze akurat sie zdarzy tak, ze sie spotkamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1798
Czołem! Co myślisz Papaj o stosowaniu termogenika na lekko dodatnim bilansie kalorycznym? W celu jakby to robienia masy jakościowej. Chciałbym i przybrać i pobyć się tłuszczyku na brzuszku,choć jest go niewiele(jestem ekto ale żarłem sporo węgli i mało białka i wyszło jak wyszło). Czy to w ogóle ma jakiś sens? Czy lepiej zjechać z bf do upragnionego 8-9% i wtedy masować i kontrolować to wszystko,bo nie znam w sumie na tyle organizmu by strzelać w swoje makro. Generalnie taki plan mam,nie przejmując się tym,że tych mięśni za dużo nie ma.Byłbym wdzięczny jakbyś coś od siebie w tym kierunku powiedział. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 642
Widzialem zdjecia na Facebook, Tomek robi chyba zyciowke!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Też widziałem, jest MEGA!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbijanie wagi pod sw

Następny temat

Czy ja nie jem zbyt dużo?

WHEY premium