SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-przygotowania do sezonu jesień 2013r.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
.....dzisiaj kolejny trening nóg na wyjeździe-zaliczony.Nogi zmasakrowane,ledwo chodzę.Wrzucam kolejny film z przysiadów,siła cały czas na plus.




Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-06-25 20:19:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2070
Czesc Papaj
Mam pytanie , ile wody srednio pijesz dziennie?, pytam o okres kiedy robisz mase i wperdzielasz duzo bialka.Jaka wode pijeszc, badz polecasz
Dzieki i powodzenia
Andrzej

Andrzej1970

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
wody na masie pije ok.3litrów jest to Cisowianka najczęściej,ale na masie nie jem dużo białka, za to na wycince białko idzie w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Tomku jaki rozkład BTW stosujesz?
Ja mase teraz robie i trzymam 2.2-2.5B, 0.8-1T, reszta węgle

Taki rozkład jest ok?

Pytam, ponieważ robię trzecie podejście do robienia czystej masy i słabo to idzie.
Zawsze 1kg w góre 1cm w pasie. Bez sens ;/
Mase robie maksymalnie 2kg na miesiąc, więcej raz próbowałem to lipa wyszła, na redukcji kupe pracy później miałem.



Zmieniony przez - bonku5 w dniu 2013-06-26 09:36:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
u mnie wygląda to B-2G W-5G T-1G.Piszesz że tyjesz na masie 2kg,uważam że to dobry wynik.A to że masa jakościowa idzie słabo to normalne przecież inaczej się odżywiasz niż przy robieniu "normalnej" masy.Spróbuj pokręcić aeroby 3x20-30min w tygodniu to powinno zapobiec odkładaniu się tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Kręce 3x tydzień 20-30 minut kardio - rower lub szybki marsz ew. trucht żeby utrzymać odpowiednie tętno.
1-2 kg robię miesięcznie maks - tzn nie przekraczam tej ilości, ze względu na kontrole, bo nie jest dla mnie problemem szybciej robić.
Chcę to robić jakościowo.

BTW rozkładamy podobnie.. widzę.
Jeśli chodzi o metabolizm to wydaje mi się, że jest podkręcony bo cały czas chodzę głodny :P (ja tak mam, ile nie zjem to jestem głodny heh).

Niektórzy mają dobrze bo robią mase, a i tak jest w miarę sucho.. tacy to mają dobrze :P:P

Zmieniony przez - bonku5 w dniu 2013-06-26 10:17:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie oglądam tych filmików Twoich, bo za duże ciężary - nie wiem jak Ciebie to nie łamie robiąc technicznie i będąc na diecie masakra jednak geny to geny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Papaj nie wybierasz sie jakoś w centralną Polskę "(okolice Łodzi ) ? :) , może są tu gdzieś niebawem jakieś zawody czy pokazy etc. ?

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
nie wybieram się niestety.Zawodów żadnych nie ma w tej chwili.Najbliższe są w Sopocie 20 lipca na molo.Kolejne zawody dopiero na jesień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbijanie wagi pod sw

Następny temat

Czy ja nie jem zbyt dużo?

WHEY premium