SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-przygotowania do sezonu jesień 2013r.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
Cześć Papaj. Mam do Ciebie pytanie. Zaczynam powoli okres redukcyjny i pytanie brzmi, czy uważasz, że redukcje można robić na większym ciężarze i mniejszym zakresie powtórzeń, czy lepiej zejść z obciążenia i zwiększyć liczbę powtórzeniową ? Słyszałem już na ten temat różne wersje i chciałem poznać Twoje zdanie.Pozdro :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Ja osobiście preferuję większy zakres powtórzeń z mniejszym obciążeniem.Nie wyobrażam sobie trenować na dużych ciężarach z maksymalnie ograniczonym jedzeniem.Ale wiem że niektórzy zawodnicy trenują do końca na dużych ciężarach jednak jest ich niewiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Wczoraj w dniu kobiet zostałem zaproszony do Świecia na siłownię do pani Violetty Pryłowskiej.Dałem tam pokaz dla kobiet tuż przed zajęciami Zumby:) to tak na rozgrzewkę.Panie były bardzo zadowolone z pokazu.Mogły zadawać pytania z zakresu diety bo to je najbardziej interesowało.Zdjęcia z samego pokazu nie mam bo był to pokaz zamknięty.Natomiast strzeliłem sobie jedną fotkę z trenerem Wojtkiem który też do małych ludzi nie należy.




I jeszcze jedna fotka z mojego treningu z siłowni na której trenuję.






Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-03-09 16:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1539
Tomek słit focia przedramie

Zmieniony przez - ketrab w dniu 2013-03-09 17:01:21

Zmieniony przez - ketrab w dniu 2013-03-09 17:03:56

Sportowy Tryb Życia !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1018
Tomku a korzystasz również z bezprzewodowych słuchawek na treningu ? Jeśli tak to jak się sprawdzają, bardzo mnie to interesuje, gdyż nie znosze ciszy ...

DJ FAFA Pan uprawia Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie używam już... słabo się sprawdzały jeśli chodzi o jakość dźwięku.Teraz używam tych soniaczy które są na zdjęciu i jakość dźwięku jest mega,ale odtwarzam z iphona bo ze zwykłej mp3 sony lipa z głośnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1018
ok dziękuje

DJ FAFA Pan uprawia Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3342
Oooo ja jestem ze Świecia :DPapaj jeżeli chce poprawić sylwetke,siłe i wytrzymałość miesnia ile powinienem wykonywać powtórzeń i ile powinna wynosic przerwa miedzy seriami ?trenuje Splitem 3 x w tygodniu + piłka nożna dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie da się tych wszystkich rzeczy zrobić na raz,musisz skupić się na jednej.Też bym chciał nabrać masy,poprawić jakość mięśni,nabrać wytrzymałości i siły.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-03-11 20:57:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbijanie wagi pod sw

Następny temat

Czy ja nie jem zbyt dużo?

WHEY premium