SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-przygotowania do sezonu jesień 2013r.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
zacząłem je trenować regularnie 2x w tygodniu i w moim przypadku przynosi to lepsze efekty.Dzisiaj trening nóg odpuszczony,troszkę mnie zaczyna łamać.Zobaczymy co będzie jutro,natomiast dzisiaj termometr wskazał równe 37stopni,także mały stan podgorączkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
zdrowiej Byku:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Mnie już od dwóch tygodni męczy kaszel po przebytym przeziębieniu, normalnie czasem jak mnie napadnie na treningu to koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Tobie Dawidzie tez zdrowka zycze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzięki kolego, robię teraz typową siłę, trening 4 razy w tygodniu ale jak masz ochotę to wpadaj na jakiś trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
dzieki za zaproszenie Dawid; napewno Cie odwiedze choć etap budowania sily mam za soba i wybieram sie do Polski, jak wroce to sie odezwe; NIECH MOC BEDZIE Z TOBA:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
sorry Tomek za prywate w Twoim dzienniku:) Ciebie tez odwiedze:) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Tomek jaki wg.Ciebie booster testosteronu jest wart uwagi?

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Jeśli chcesz się skupić na jednym to zdecydowanie Tribulon Black!!!...jak na zestawie to dorzuć jeszcze DAA.Taki zestaw naprawdę wymiata!!!l Chociaż cena nie będzie za niska,ale coś za coś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbijanie wagi pod sw

Następny temat

Czy ja nie jem zbyt dużo?

WHEY premium