SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-przygotowania do sezonu jesień 2013r.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1539
Witam , długo trenowałem splitem lecz chce sprawidz fbw , mogłbyś mi rozpisać jakiś sensowny trening oparty na podstawowych ćwiczeniach , takich jak podciaganie , wyciskanie sztangi. Pozdrawiam z góry dzieki i powodzenia życze.

Sportowy Tryb Życia !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Panowie ostatnie dwa dni spędziłem z moją Elwirą w Trójmieście.Spotkaliśmy się tam z Dawidem i Karoliną.Spaliśmy w apartamencie który wynajęli Gelerki w Gdańsku na samej starówce-było super.Było dużo czasu żeby w końcu porozmawiać,zrobić wspólny trening,zjeść wspólne posiłki,ale wcześniej trzeba było zrobić zakupy na te posiłkiNa treningach w PowerPitt spotkaliśmy Tomka Bobrowskiego który po pracy(bo jest tam instruktorem) dotrzymywał nam towarzystwa,pokazał nam trochę Trójmiasta,za co mu bardzo dziękujemy.Wrzucam kilka fotek z naszego spotkania.






















Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-05-30 21:34:38




Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-05-30 21:35:43




Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-05-30 21:36:11




Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-05-30 21:36:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1539
Witam , długo trenowałem splitem lecz chce sprawidz fbw , mogłbyś mi rozpisać jakiś sensowny trening oparty na podstawowych ćwiczeniach , takich jak podciaganie , wyciskanie sztangi. Pozdrawiam z góry dzieki i powodzenia życze. Pisałem do góry ,stwierdziłem ze mogłeś nie zauważyć wiec napisalem ponowie , nie zebym był nachalny czy cos ;)

Sportowy Tryb Życia !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
ketrab nie rozpisujemy gotowców,napisz swoją propozycję,a Ja ewentualnie poprawię.Z resztą poniżej masz założony nowy temat FBW.Tam się wypowiada King.Ja osobiście jak wiesz nie jestem gorącym zwolennikiem tego typu treningów.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-05-30 23:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dominator wpadnij do mnie do sklepu się pokazać to ewentualnie wtedy coś podpowiem,ale przy Twoim poziomie tkanki tłuszczowej zapomnij o ładowaniu śmieciami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Giszman jakiś mały na tych zdjęciach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6310
Cześć Tomku zwracam sie do Ciebie z wielka prośba.Mianowicie ostatnio zacząłem redukcje która trwa 3 tygodnie.Dieta na 100% a wiec powoli są zauważalne efekty.Przez te trzy tygodnie jeździłem na rowerku stacjonarnym zaczynając od 30 min i w gore.Tetno 68-70%Ale że chciałem odmiany od rowerka stacjonarnego postanowiłem "pobiegac" (oczywiscie pulsometr na reku) i ku mojemu zaskoczeniu zeby utrzywmywac te tetno 68-70% potrzebuje po prostu szybkiego marszu.Gdy zaczalem przyspieszac to puls wychodzil ok 160.wiec jest to troche za duzo jak na spalanie fatu.Chcialbym sie dowiedziec od Ciebie czy szybki marsz wystarczy?Bo jak wynika z pulsu no to chyba tak ale chcialbym sie zapytac eksperta.Bardzo prosze o odpowiedz gdyz po prostu zglupialem :) Pozdrawiam serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem Tomek,ale...
udowodniono ze szybki marsz spala więcej tłuszczu niż jakbyś biegł taki sam dystans. Więc maszeruj szybko i rób forme na lato
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbijanie wagi pod sw

Następny temat

Czy ja nie jem zbyt dużo?

WHEY premium