SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MrPapaj-przygotowania do sezonu jesień 2013r.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dodatkowo kakao jest bardzo dobrym źrópdłem magnezu. Same plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
Ja rowniez zjadam wlasnie te wolowinke z biedy tyle tylko ze zrobil mi sie taki kapec, ze glowa mala. Zeby mi sie tylko odgniataja na niej :) a grillowalem raptem 5-6 minut nie wiem ocb;/nie przyprawialem niczym papaj czy podczas diety redukcyjnej moge stosowac przyprawy do kurczaka czy tez wolowiny?

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
No jasne że możesz.Ja na redukcji daję przypraw ile wlezie.Nie dajmy się zwariować panowie bez przypraw nikt by długo nie wytrzymał na redukcji.Ja przyprawy odstawiam tylko na 2 dni przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
Siemka Papaj. Właśnie zaczynam redukcję i prosiłbym o ocenkę diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
Mam 185 cm wzrostu waga 97kg, niestety bf około 25%. Ogólnie typ mojej budowy to taki chudy grubas (chyba najgorszy z możliwych:). Rano cardio 50 minut na roweryku. Po spożywam hydrolizat 44g białka. Po 15 minutach śniadanie 4 całe jajka ugotowane do tego 3 łyżki oliwy, 3łyżeczki siemię lniane+brokuły gotowane. Między śniad. a posiłkiem który jem w pracy spożywam 2 miarki whey 100. W pracy jem puszkę tuńczyka + sałata zielona+ 3łyżki oliwy +3 łyżeczki siemię lniane. Obiad (posiłek przedtreningowy) 200 gram piersi z kurczaka (bądź jakaś rybka) + sałatka warzywna, posiłek potreningowy 200 gram piersi + sałatka warzywna. Mam grupę krwi O dlatego staram unikać się produktów mlecznych. Jeśli chodzi o owocę to czasem jako przekąska między posiłkami (jabłko bądź banan) Czy twoim zdaniem ta dietka może być? POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6310
Tomku jak wyglada sprawa owocow u Ciebie na redukcji?Mozna czy tez nie powinno sie spozywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2094
Tomku od tygodnia jestem na redukcji i mam takie pytanie. Mianowicie powiedz mi w jaki sposób mam wyciąć nogi tak aby było widać fajnie czworogłowe uda?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__Songoku80-t906364.html

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
podpinam sie pod zyczenia 356 lat ;)

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Dzięki chłopaki,ale chyba mnie nie lubicie:) aż tyle czasu mam się męczyć na tym świecie?Wrzucam fotkę z dzisiejszych aerobów w terenie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbijanie wagi pod sw

Następny temat

Czy ja nie jem zbyt dużo?

WHEY premium