SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Molly_s- DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
o żesz
jaka talia ładna!
jak wyżej Kasia napisała - widać, że się nie opyerdalasz.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monika pięknie wyglądasz taka zmiana jak zupełnie inna osoba a to przecież tylko kilka miesięcy. Odpoczywaj ale wróć na siłkę (choc wiadomo jak ćwiczę to z nikim nie gadam jestem samodzielna itd. )ale jakieś aero możemy machnąć z pogaduchami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Ciasteczko

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-31 11:14:24

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 2097 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206873
Fantastycznie wyglądasz,piękniegratuluję i zazdroszczę. Brzuch masz mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Nic dodać nic ująć :) wszystko już chyba zostało napisane ,Mega Wielkie gratulacje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Wchodzę, paczę a tu taka niespodzianka. Bardzo, bardzo ładnie wyglądasz! Efekty są wspaniałe. Cóż, teraz te drobiazgi do dorobienia to już sama przyjemność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O żesz o żesz!!! rewelacja!! Kawał dobrej roboty Molly
trochę mi będzie tego zadka z sierpnia brakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Molly rewelacyjnie ci brzuch wessało i ślady jego wielkości juz tylko przy pępku widać, ale cóż tak zostanie, podziękuj swojej skórze za wciąganie się.
I teraz tak, oponka o której wspominasz to efekt zagłodzenia w tej chwili, stałaś sie za chuda,
jak jeszcze raz będę słyszeć o lędźwiach to wyjdę tu z batem i prześwięcić bo juz dawno powinnaś przestać przerabiać sie na sarnę tylko budować budować budować
w tym cyklu redukcyjnym straciłaś okrągłość pośladków co może sugerować niestety , że tracisz te mięśnie, niedobrze

Zmieniony przez - obliques w dniu 2013-10-31 13:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
gratulacje, widać dużo włożonej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
molly ślicznoto Ty moja jest pięknie, figurka jak marzenie . Jak coś to przeczytałam Twój wywód a potem na spokojnie przyjrzałam się zdjęciom mniammmm .

Zmieniony przez - amadi w dniu 2013-10-31 13:31:40

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia siłowe, umięśnienie brzucha

Następny temat

dieta dla mnie

WHEY premium