SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Molly_s- DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Molly, z tego co mi wiadomo to na rege nie liczysz, tylko wcinasz ile chcesz. Oczywiście czysto. Świetna przemiana, bardzo mi się podoba Twoja sylwetka - pupa omnomnom. Śledziłam od początku. No i będę również śledzić kontynuację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
O kurczaczki ale podsumowanie ominelam... Gratki.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Huda- dzięki!! Skorzystałam z Twoich rad i przestałam liczyć kalorie, myślę że mi to wyszło na dobre :)
Dotkazoz - dzięki :)

PO REGENERACJI
Jestem Cała, wypoczęta, gotowa do ćwiczeń
Więc krótkie streszczenie:
jedzenie-przez pierwsze 3 dni liczyłam na 1750 kcal, potem przestałam liczyć.
Codziennie jadłam: ziemniaki, dwie ryby, jaja, orzechy, około 400g owoców, 100g owsianych/ orkiszowych, zupy robione na miesie.
Dodatkowo jadłam czasem: grillowane piersi z indyka/ kury, pestki dyni.
I grzechy które wpadły: 1 piwo, pare cukierków czekoladowych, 1 baton mars, poł tabliczki czekolady . ALE oparłam się: gofrom, naleśnikom, kolejnym piwom, frytkom i pizzy...

samopoczucie fizyczne-wyszło fatalnie, czułam się naprawdę beznadziejnie... Przez pierwsze 8 dni nad morzem dobrze funkcjonowałam tylko przez pierwsze 3 godziny dnia. Po 3 godzinach zwykłej aktywności (opieki nad dzieckiem) padałam na twarz wykończona, nie miałam siły na nic. Nie mogłam się położyć więc przez resztę dnia walczyłam z własnym słabym ciałem. Po 8 dniach nastąpiła poprawa i miałam energię. Dokładnie tak samo się czułam przez 3 ostatnie tygodnie redukcji.

Nie wiem czy się tak długo aklimatyzowałam nad morzem, czy musiałam się dożywić. Na 04.09 mam wizytę u endokrynologa, który w swoim gabinecie robi też usg, to się dowiem czy wszystko jest ok.

Na koniec zatrułam się rybą ( w czwartek) i w piątek dojadłam jeszcze bardzo niedojrzałych śliwek . W sobotę skręcałam się z bólu brzucha- zjadłam tylko dwie torebki białego ryżu i pół omleta.... Dobiłam się tym zatruciem ale nie jest źle

Pomiary z dzisiaj:
Mam nadzieję że centymetry nie wrócą, choviaż pewnie są związane z zatruciem...
Obli- rozumiem że mam lecieć teraz z treningiem nr 2 i kontynuować dietę?? Jutro lub najpóźniej we wtorek mam zamiar coś porobić- aero/ trening, ale najpóźniej w środę już rozpocznę trenowanie pełną parą, z nowym treningiem




Zmieniony przez - molly_s w dniu 2013-08-26 15:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Mam takie pytanie, Obli- czy teraz przechodzę do treningu nr 2? Jeśli tak, to mam parę pytań o ćwiczenia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
molly_s z tego co widzę, Obli jest jeszcze na urlopie (też na Nią czekam ). Jakie pytania masz do tego treningu? wynotuj i umieść w dzienniku. Dużo lasek robiła ten trening, więc na pewno uzyskasz pomoc . Mam nadzieję, że również będę umiała Ci pomóc .

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Dzięki Amadi !
Już piszę:
Pytania kompletnie zielonej:
1. przysiad przedni z push press 3x 10 60sek przerwy
60 sek przerwy między seriami, dobrze rozumiem?
2.wejście na ławkę ze sztanga lub sztangielkami
może być na step?
3.wypady
takie mają być?



4.woodchoper
może być ze sztangielką stojąc czy musi być na bramie?
5.Martwy ciąg Sumo
można podsumować że to jest zwykły MC tylko że w szerokim rozkroku, czy więcej szczegółów je różni?

Nie wiem kiedy będę wykonywać trening, ale wolałabym być zorientowana w sytuacji... Amadi, dzięki za info, poszperam w dziennikach Twój też przejrzę jak Ci szedł ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
1) tak przerwa po serii
2) jak wysoki, to pewnie nie będzie przeciwwskazań,
3) tak
4) ja nie robiłam w bramie, a krążkiem i poza nią.
5) szeroko, palce na zewnatrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Widzę, że agataq już Ci odpisała .

Jeśli chodzi o woodchoper to Mali wrzuciła mi filmik z tym ćwiczeniem (przewiń na dół strony):
https://www.sfd.pl/amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką__pods/str.36-t930827-s5.html

A tak btw to u mnie wypisek z tego treningu nie znajdziesz (robiłam go zanim zaczęłam prowadzić dziennik na sfd).

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Dzięki Agataq i Amadi!

To już wiem o co chodzi - wszystko tak jak myślałam.

Zobaczymy kiedy będę robić trening, ale przynajmniej wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
26.08.2013-poniedziałek- DNT, aero
płyny-2l wody, 1x kawa
miska: 140B/ 64T/ 160WW
aktywność-bieżnia
miska- niedojedzona

Po przyjeździe nie ogarniam kuchni, gotowania, domu, doby mi brakuje.. Efekt- miska niedojedzona, jeszcze w niedzielę brzuch bolał po piątkowym zatruciu a w poniedziałek już minimalnie.

Aktywność- 20 min marnego marszu 5,5km/h, wznos 5, potem 20 min truchtu 8,3km/h.

PS: na potreningu wyszło że mam jeszcze całe 10 kg tłuszczu do wypalenia do 14.03.2014 a potem 1 kg mięśni do dobudowania

27.08.2013- wtorek- DNT
miska: 140B/ 64T/ 160WW
aktywność-spacer 1,5 godz

Plan na dziś:



Zmieniony przez - molly_s w dniu 2013-08-27 14:37:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia siłowe, umięśnienie brzucha

Następny temat

dieta dla mnie

WHEY premium