SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Molly_s- DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Dzięki Obliques że się odezwałaś. Tak racja, daruję sobie ten czysty chrom. Dziś były ćwiczenia na szczelinę a potem:
1. leżąc na plecach nogi na piłce- unoszenie miednicy 3x 10
2. klęk podparty- unoszenie przeciwległej ręki i nogi 5 x 5 sek na każdą stronę
3. plank- 3 x 15 sekund
4. leżąc na boku unoszenie nogi z góry prostej 3 x 15, obciążenie 4 kg
5. leżąc na boku wznosy nogi dolnej w górę 3 x 15, 4 kg
6. pompki 3 x 5
7. klęk podparty- wykopy zgiętej nogi w górę 3 x 15, 4 kg -ale tu za dużo
8.siedząc na krześle biceps- 1x15, 3 kg
I miska na jutro:




Zmieniony przez - molly_s w dniu 2013-04-08 20:50:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6958
Ja też walczę ze szczeliną. Z tym, że ja jestem po 2 porodach, ostatni 4 lata temu, mam nadzieję, że uda nam się doprowadzić nasze ciała do porządku. BTW fajną miałaś figurkę przed porodem, nie było za bardzo na co narzekać chociaż, wiadomo, zawsze może być lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Hej Dyrka Miło mi że zajrzałaś no to walczymy o zgrabne brzuchy!! a przy okazji o zgrabne pupy Dziękuję za miłe słowa. To długo już ćwiczysz brzuszek? I jak często ćwiczysz codziennie czy co drugi dzień? Mi jakoś brakuje motywacji by ćwiczyć go codziennie....

Poniżej podaję wyniki. Tym razem nie spadki ale ... wzrosty
Aha waga jest na minusie od ostatniego ważenia, coś źle obliczyłam.

A tłuszcz poszedł mi w biodra, łydki i brzuch!!









Zmieniony przez - molly_s w dniu 2013-04-09 22:17:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
molly mogłabyś następnym razem wrzucić większą tabelkę?
.. żeby osoby starsze, też mogły zobaczyć co tam naskrobałaś

Zaglądam i kibicuję

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6958
Molly brzuszek ćwiczę dopiero od tygodnia, do tej pory myślałam, że zostaje mi tylko operacyjne załatwienie sprawy. Staram się ćwiczyć codziennie, te ćwiczenia nie zajmują dużo czasu, nawet jak nie mam czasu na pełny trening to brzuch ćwiczę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Amadi, Dyrka, dzięki za odwiedziny Amadi byłam w Twoim dzienniku.... Wow... Jestem pod wrażeniem, gratuluję wytrwałości i oczywiście spadków . Aż chce się walczyć .
Poniżej jutrzejsza miska. Jutro trening w domu rano a wieczorem aeroby na siłowni.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Więc tak:
wczoraj najpierw była bieżnia 40min tempem 4,9km/h przy wzniesieniu 10 (15 to maks na tej bieżni). Potem jeszcze 10 min też 4,9 km/h ale wzniesienie 6 i ledwo człapałam. Tętno przy wzniesiesniu 10 - między 150 a 160. Tętno potem- 140.
Nie wiem czy dobrze ćwiczyłam, czy nie za duże tętno?


Po powrocie do domu zrobiłam ćwiczenia na szczelinę i 3 x 5 pompek. Nic więcej się już nie dało.


I druga sprawa- szczelina jest szeroka na pół palca. Sprawdzałam u osoby która nigdy nie rodziła- ta sama szerokość tylko u tej osoby płytsza. Teraz pytanie- jak jest w stanie prawidłowym? Czy mi się już te mięśnie zeszły, czy one mają całkowicie się spoić w jedno??? I moja szczelina wydaje się taka głęboka, u tej osoby wydaje się płytka, to może to jeszcze się nie zagoiło i jakaś tkanka się tam musi wykształcić?


Miska z dziś, nie miałam zaplanowanej i nie bardzo było co jeść więc za dużo tłuszczy :'-( jutro będzie juz poprawnie.




Zmieniony przez - molly_s w dniu 2013-04-12 17:20:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
O, a te wzrosty to po czym takie?

3x5 pompek - tak masz przydzielone?

Nie mierz tętna. Masz ćwiczyć tak żeby ledwo zipać

Zmieniony przez - misworld w dniu 2013-04-12 17:35:44

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Więc tak wzrosty- przez święta mało jadłam ale czysto, po świętach pooooooszłooo... w ciągu 7 dni zjadłam aż wstyd mówić, to nałóg... 2 gorzkie czekolady 65 % kakao, 1 mleczna i takie hm ciastka czyli do 2 tys kcal niedozwolonych.

Pompki- w planie dla kobiet po ciąży zaczyna się od 2x5, więcej niż 5 nie umiem zrobić to zrobiłam... 3 x 5 a to też źle tak?

czyli jednak dobrze ćwiczyłam na bieżni to dobrze :)


Zmieniony przez - molly_s w dniu 2013-04-12 17:46:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ech...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia siłowe, umięśnienie brzucha

Następny temat

dieta dla mnie

WHEY premium