SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Molly_s- DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
z frontu:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
bok:
Gdy napnę mięśnie brzucha wyglądają one inaczej......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Iel czasu minęło od porodu? Karmisz?
SPrawdź koniecznie, czy nei masz diastasis.https://www.sfd.pl/-t900427.html

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-03-10 15:58:02

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Minęło 6,5 miesiąca. Nie karmię już.
Raczej tak, mam distasis na szerokość palca, nie domyka się do końca podczas podnoszenia pleców w górę

Zmieniony przez - molly_s w dniu 2013-03-10 18:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
W związku z powyższym mam pytania:
1. czy mogę ćwiczyć na siłowni na maszynach: nogi, pośladki, brzuch, plecy?
2. czy mogę biegać na bieżni?
3. czy mogę nosić dziecko na rękach, które waży 8 kg?
4. czy mogę lub powinnam nosić pas na brzuch z apteki, ściągający brzuch?
5. czy mogę ćwiczyć ręce i plecy z hantlami?
6. jak często wykonywać zestaw ćwiczeń na ten mięsień? czy mogę wykonywać ten zestaw częściej niż raz dziennie?
7. Jeśli nie mogę narazie chodzić na siłownię to kiedy będę mogła zacząć?
I nadal prosiłabym o info ile mogę spożywać kcal dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Proszę też o sprawdzenie:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Doastasis musisz sprawdzić sama, wygląda na sporą.
Jednoznacznej informacji, czy możesz ćwiczyć czy nie nie jestem w stanie udzielić na odległość --> kłania się lekarz lub fizjoterapeuta.
Jeśli dostaniesz pozwolenie na ćwiczenia, to na pewno ćwiczyć będziesz całe ciało, bez odpuszczania jakiejkolwiek partii mięśniowej.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Dziś byłam u lekarza w sprawie rozstępu mięśnia prostego brzucha. Na ten moment nie pozwolono mi ćwiczyć w ogóle.
Nie wiadomo do końca czy mam tak duży brzuch z powodu rozstępu mięśnia.
Zlecono mi:
badanie krwi
badanie moczu
usg brzucha
Następnym etapem po uzyskaniu tych wyników będzie skierowanie do chirurga. Dodatkowo mam również zgłosić się do ginekologa.
Od jutra rozpoczynam zestaw ćwiczeń dostępnych na tym portalu dla osób z takim schorzeniem.
Dietę zostawiam na poziomie 1800kcal, myślę że słusznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Podaję dzisiejsze jedzenie:
Prosiłabym Moderatorów o rozkład jak mam jeść.
Dziś nie wyrobiłam z 1 posiłkiem i wyszło jak wyszło, nie wiem czy na wieczór dołożyć łyżkę oliwy by podbić kalorie? I ile mogę jeść białka i nabiału, skoro poza ćwiczeniami na mięsień brzucha mam nie ćwiczyć?




Zmieniony przez - molly_s w dniu 2013-03-12 17:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Wielkie dzięki Ruda i Saida za diagnozę. Trochę się domyślałam ze cos moze byc nie tak z moim brzuchem i Wyście to potwierdziły.
Jednak poza tym nie dostałam żadnej podpowiedzi ani pomocy. Nie rozumiem dlaczego.
Domyslam się, że miska jest zła, ale co nie ma dla mnie nadziei czy co??? Czy ja nie nadaję się??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia siłowe, umięśnienie brzucha

Następny temat

dieta dla mnie

WHEY premium