SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markotki zmagania ze słabościami vol.2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale Ty ggggooooopia jesteś jak nie widzisz zmian :P Brzuch mniejszy, jędrniejszy, boczki z tyłu mniejsze. A jak stoisz bokiem to widać zarys mięśnia (jakiegoś nie będę się wymądrzać jakiegoś :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Marko - nie wiem czy to takie ujęcie czy na zdjęciach przodem mam wrażenie że się przechylasz na lewo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
tak, jestem krzywa, mam boczne skrzywienie kregoslupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
paula ale ty porownujesz ostatnie zdjecie z pierwszym to faktycznie cos widac ale juz 2 i 4?? to juz nie bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A wyobraź sobie że porównuję dwa ostatnie. Ostatnie z pierwszym to jest bardzo widoczna na pierwszy rzut oka różnica. Dwa ostatnie to już różnica subtelna ale ja ją widzę!! Któraś z dziewczyn pisała że po jakimś czasie jak na spokojnie oglądasz to zdjęcia wyglądają lepiej. Ja też tak mam :) Może spójrz później na spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Markoto - wizyta u okulisty wskazana :) Jezeli popatrzysz pomiedzy ostatnim i pierwszym to jest mega zmiana, ale jak zaczynasz pozniej zestawiac inne to mozg zaczyna oszukiwac. Miedzy 2 i 4 jest roznica. Tylko nie patrz sie na to pierwsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Który pośladek masz mniejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Corum
Który pośladek masz mniejszy?
nie wiem ktory ale zobacz, ze tam pod jednym mam takie wciecie a pod drugim nie ,dopiero teraz na fotce to zobaczylam i uda tez mi sie jakos inaczej napinaja fizjo nie zwrocil na to uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Lewy, nieprawdaż? Plus skrzywienie w lewo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Markoto teraz zobaczyłam fotki i musze powiedzieć ze robi ci się robi ci się krata na brzuchu :) Masz jedrniejsze ciało to widać i ogólnie nie jest źle. Oby tak dalej. W
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wątek tylko dla marud

Następny temat

Pytanie o ćwiczenie

WHEY premium