SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Dzięki panowie. Nieważne jaki kraj, ważne, że jest chęć i pasja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Misiek, a Ty chłopie żyjesz?
Sądząc po aktywności na forum to tak ;)
Co tam u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żyje i sie redukuje ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Byle nie za dużo, co by nie zniknął... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Witam

Co u mnie. Dłuuuga historia
Jak wiecie zdałem na aplikację, w tym roku nie zdecydowałem się zaczynać. Wciąż jestem w trakcie postępowania kwalifikacyjnego do służb mundurowych, wszystko zajmie mi około roku.
Teraz byłem przez dwa miesiące za granicą, na święta wróciłem i jakoś w lutym-marcu wracam. Potrzebuję pieniędzy, czy to na takową aplikację, gdyby służby nie wypaliły no i na jakiś być może wkład własny do mieszkania. Rok to nie jest dużo, a pieniędzy jestem w stanie tam odłożyć sporo, przynajmniej jak dla mnie.

Co do planów sylwetkowych. Od około dwóch tygodni jestem w okresie redukcji. Na razie to pierwsze koty za płoty. Masę robiłem od czerwca, więc sporo mięśni, no ale niestety i tłuszcz też doszedł. Aktualnie ważę 90 kg na czczo, jako taka krata jest, ale na pewno nie taka o jakiej bym marzył.

Redukcję robię nie co inaczej niż zwykle. To znaczy raz- bardzo powoli, dwa oprócz siłowni uskuteczniam jedynie interwały lub kompleksy sztangowe. No i trzy- postanowienia noworoczne Pracuję nad mobilnością, rozciągam się, w przyszłości zamierzam zacząć się rollować. Co do diety to znacie mnie- lubię sobie pogotować i kombinuję. Nie uznaję za bardzo stwierdzeń "czyste" czy "brudne" jedzenie. Lubię domową kuchnię i tego się trzymam, oczywiście wszystko robię w wersji wysokobiałkowej, bogatej w złożone węglowodany i niską zawartość tłuszczy.

Od nowego roku zrezygnowałem także ze sztucznych substancji słodzących i praktycznie rzecz biorąc odżywek. Napojów nie słodzę wcale, soki wyciskam sam. A potrawy na słodko gotuję z owocami lub miodem, tylko tym prawdziwym nie syntetykiem.

No i tyle, treningi nie uległy zmianie, dalej jest ciężko z momentami wyluzowania, lubię to i lubić nie przestanę.

Aktualny protokół:
Pon: Klatka w postaci dwóch wyciskań, barki w postaci wyciskania i podciągania, triceps w postaci dipsów i wyciskań.
Wt: Plecy z naciskiem na szerokość, bok barku, tył barku, biceps.
Środa: Nogi
Czw: Wolne
Pt: To co poniedziałek
Sob: to co we wtorek
Niedziela wolne.

Aktualnie dieta: 220 g białka, 350 g ww po dzisiejszej obniżce, 60 g tluszczu.
Dzisiaj jadłospis: 4 posiłki: rano ciastka owsiane domowej roboty z twarogiem, bananem i miodem, potem pizza razowa x 2 , a wieczorem tosty z wędzoną piersią. Tak można redukować
Na razie interwały raz w tygodniu, planuję dojść do czterech razy w miarę wzrostu dyspozycji fizycznej.

A no i najważniejsze, poprosiłem moją dziewczynę o rękę.

Dzięki i pozdrawiam, czasem się odezwę i wstawię efekty redukcji późną wiosną lub wczesnym latem.

Zmieniony przez - Misiek_masownik w dniu 2015-01-09 16:29:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
co za dzień powrotów miło Ciebie czytać znowu.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Gwid
co za dzień powrotów miło Ciebie czytać znowu.


noworoczne postanowienia czy cuś

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaręczył sie, za rok armia, potem śłub i na misje wylot. Niezły plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Rafał to chyba z perspektywy czasu jedyny dobry wybór

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będzie pisał zaraz że my stare zgredy są, ale za 10 lat zobaczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Kettle i inne :-)

Następny temat

Klata na Lato 2015

WHEY premium