SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Wczoraj dzień bez treningu siłowego. Jedynie jak to w wolne- rozciąganie całego ciała i praca nad korpusem mięśniowym.

Dzisiaj:
1. Pendlay row: 6x8 62,5kg.
2. Podciąganie na drążku- szeroki nachwyt: 46 pow. w 5 seriach.
3. Wiosłowanie podchwytem: 3x10: 82,5kg.
4. Podciąganie na drążku- chwyt neutralny: 46 pow. w 5 seriach.
5. Wiosłowanie hantlą: 3x11 45kg.
6. Military pressL 4x10-9: 45kg.
7.Podciąganie sztangi łamanej do brody: 16,25kg na stronę

Rozkręcam się

Suplementy już czekają w paczkomacie.
Od jutra do śniadania: kompleks witamin i minerałów, omega3, beta alanina przed treningiem i kreatyna, po treningu znów kreatyna, przed snem ZMA, do śniadania jeszcze wit. C. Gdzieś się wplecie tego tribulusa

Dzisiejsza dieta, ssie mnie dosyć intensywnie:
1. Tosty z chleba razowego z wędzoną piersią z indyka.
2 i 3. Pieczone ziemniaki w formie frytek, pierś z kurczaka, pomarańcz do 2, kiwi do 3. Warzywa.
4. Sałatka: jaja na twardo, brokuły, pomidor, czosnek, jogurt naturalny.

~ 220 g białka, 325gww, 60g tłuszczy.

Co wtorek pomiar, jak będzie kicha dodaje wysiłku, na razie nie widzi mi się cięcie tych kalorii.

Niebawem pewnie wjadą jakieś zapychacze- ptasie mleczka z twarogu, galarety z herbatek owocowych i innego tego typu cuda Trzeba sobie radzić, ale głód formy jest, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Dzisiejszy trening

1. Power squats: 6x10: 80kg.
2. Front przysiady: 4x10: 70kg.
3. Wykroki ze sztangą: 4x10: 17,5 kg na stronę.
4. Martwy ciąg na prostych nogach: 4x10: 82,5kg.
5. Dzień dobry: 3x12- nauka nie idzie w las
6. Wspięcia stojąc: 4x20
7. Wspięcia siedząc: 4x20


Dieta:
1. Szejk- z kefiru, serka wiejskiego- do tego kawa, słodzik i odrobina kakao. Do śniadania- witaminy i minerały, cynk i magnez, wit. C, omega3, beta alanina, tribulus Na deser- galaretki bez kalorii praktycznie- herbata owocowa, trochę słodzika i żelatyna, smaczne i proste.
Trening
2 i 3. Ziemniaki pieczone, pierś z kurczaka, jabłko, kiwi. Trochę warzyw i orzechów włoskich.Witaminy i minerały, tribulus, kreatyna.
4. Omlet z ubitych białej jaj, z żółtkami , do tego mus z mrożonych truskawek. Przed snem ZMA.

Powoli coś tam się klaruje, we wtorek pomiar i zobaczymy. Na razie będę manipulować wysiłkiem. Jak będzie trzeba dorzucę coś
jutro kontrolny pobór krwi, trening , standard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
jak power squats, to max 3-5powt, a nie 10 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
Misiek - to te nogi będziesz chyba przez kilka dni pamiętać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Szmexy - ok trenejro będę pamiętać!

Panie Janie- minęło kilka godzin od kiedy wyszedłem z siłowni, a już czuję, że jest niewesoło, ale mimo wszystko to lubię Myślę, że komu jak komu- Panu nie muszę tłumaczyć tego uczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131004
O k...
Właściwie to nie za bardzo lubię to uczucie!
Wolę jak mniej boli a więcej rośnie!
Prawdopodobnie dlatego jestem taki jaki jestem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
No teraz przy redukcji to już wiele mi nie urośnie Teraz trzeba gubić sadło do lata .
A w Pana wieku chciałbym tak wyglądać, daje Pan przykład młodym, że sport to zdrowie i nie liczy się kto ile ma lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Dzisiejszy trening:
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej POWER: 6x5: przytrzymanie na klacie i z maksymalną szybkością i siłą sztangą idzie w górę: masakra Tak się wczułem, że przy oddychaniu kilka razy plunąłem, a ślina wylądowała mi na czole
6x5 60kg
2. Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim: 4x10 60 kg
3. Wyciskanie hantli na minimalnym skosie dodatnim: 4x10 32kg
4. Uginanie ramion ze sztangą: 4x10 po 17,5 na stronę
5. Młotki: 3x10 16kg
6. Skull crusher: 4x10 po 20 na stronę
7. Dipsy: 3x10 z 17,5kg
Parę serii spięć na brzuch


Fajny trening, wszystko fajnie przypompowane

Do tego interwał- 10 kolejek w proporcji 30s. pracy i 30 odpoczynku, potem 5 minut wyciszenia.

Dieta bez zmian, suple też
Ps. Krew pobrana, zobaczymy co tam w trawie piszczy.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Aż się chce tu zaglądać :)

Misiek_masownik

1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej POWER: 6x5: przytrzymanie na klacie i z maksymalną szybkością i siłą sztangą idzie w górę: masakra Tak się wczułem, że przy oddychaniu kilka razy plunąłem, a ślina wylądowała mi na czole
6x5 60kg




Hehe, to się zdarza, chociaż lepiej jak na czole wyląduje niż by Ci miała do oka wpaść... Sam to przerabiałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
albo mucha do oka na rowerze, to jest najgorsze!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Kettle i inne :-)

Następny temat

Klata na Lato 2015

WHEY premium