SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
michu ile ty ważysz teraz bo ciężary całkiem ładne targasz.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
88-89kg na czczo- zależy od pomiaru. Tłuszczu trochę spadło, a waga minimalnie Trzeba będzie jeszcze podciąć kalorie po juwenaliach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest jest siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Staram się , skoro jest moc trzeba korzystać. Trochę martwi mnie ten zastój wagowy, ale trochę podetnę kalorykę po juwenaliach powinno ruszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Witam, dzisiaj ostatni trening przed juwenaliami

Poszło, nie lubię jednak ćwiczyć trzy dni pod rząd, czuć, że mięśnie nie są jeszcze gotowe:
1. Push press: 5x5: 62,5kg.
2. Wiosłowanie sztangą- nachwyt: 5x10: 82,5kg.
3. Podciąganie na drążku- szeroki nachwyt: 5x10.
4. High pull: 5x5: 75kg.
5. Młotki: 5x10: 22kg.

Do tego parę serii na brzuch i 35 minut biegu po bieżni o zmiennej intensywności.

Dieta:
1. Magnez, witaminy, omega 3, spalacz. Owsiane na mleku z WPC.
2,3,4. Kotlety mielone z pieri kurczaka i indyka z pieczarkami, grillowaną papryką ze słoika z Lidla, musztardą rosyjską, ketchupem, przyprawami. Do tego ryż paraboiled, warzywa włoskie na patelnię z dodatkowymi pieczarkami i bakłażanem. Do 2 posiłku mleko i kreatyna. Do 3 i 4 wiejskie jaja sadzone.

Od jutra dieta czysta, ale pewnie z różnymi przygodami żywieniowymi i alkoholowymi.Od niedzieli wracamy do reżimu.
Dziś byłem u promotora, wstępnie praca zaakceptowana, jedynie czekają mnie poprawki stylistyczne- jakieś niepotrzebne spacje, czcionki itp. Ale ogólnie nie jest źle, obronę będę miał prawdopodobnie 20 czerwca. Jak będzie zobaczymy, a teraz czas do książek. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Mam dokładnie to samo, dziś trzeci trening w tym tygodniu, a kolejny dopiero w następny wtorek. Już wczoraj czułem efekty poniedziałkowego treningu, ale jakoś mnie to napędziło :) BTW konkretny ten trening masz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
W przypadku trzech dni pod rząd, trzeci trening już nie jest na pełnych obrotach
Trening prosty, aczkolwiek daje popalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Witam po przerwie
Jestem po juwenaliach, także wybawiłem się za wszystkie czasy. Dzisiaj już dieta na tip top, napoje bez alkoholu
Od jutra ruszamy dalej. Dzisiaj w kuchni bez zbędnej finezji- ryż, kura, warzywa. Ogólnie ostatnio idę na łatwiznę, ale nie chce mi się kombinować.

A tak to moja praca magisterska została zaakceptowana, muszę dokonać jedynie parę poprawek i zaczynam przygotowania do obrony, która odbędzie się 20 albo 27 czerwca. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Witam! Dzisiejszy trening:

1. Push press: 5x5: 62,5kg.
2. Martwy ciąg: 5x5: 142,5kg.
3. Podciąganie na drążku- wąski nachwyt: 5x5: 12,5kg +5 ruchów bez ciężaru.
4. Podciąganie sztangi prostej do brody: 5x10: 50kg.
5. Uginanie ramion ze sztangą prostą: 5x10: 42,5kg.
Młotki: 3x10: 14,18,22kg na rękę.

Do tego kilka serii na brzuch i 45minut cardio ( 25 minut biegu i 20 marszu pod górę.


Dieta:
1. Płatki owsiane, mleko, WPC. Przed śniadaniem: magnez, witaminy, omega3.
2. Kreatyna. Płatki owsiane z kawą i kakao, ryż paraboiled, pieczona pierś z indyka. Warzywa.
3 i 4. Ryż, warzywa, polędwiczki z kurczaka i pierś z indyka. Jajecznica.

Pozdrawiam A teraz do nauki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Witam jestem zalatany. Ostanie poprawki w pracy, niebawem będę drukować, do tego zacząłem naukę do obrony, do tego nauka na zaliczenia, egzamin wrześniowy- jest wesoło

Siłka dzisiaj równo o 7:30:
1. Wyciskanie hantli na ławce poziomej: 5x10: 38kg- zostanę na razie na tych 38kach.
2. Dipsy: 5x10: 20kg tu też zostanie
3. Wyciskanie francuskie do czoła: 5x10: 40kg.
Wyciąg nachwytem: 3x10
4. Przysiad klasyczny: 5x10: 117,5kg.
5. Wiosłowanie hantlą w opadzie: 5x10: 42kg.

Do tego 30 minut marszu pod górę, biegu oraz 15 minut wchodzenia po ruchomych schodach.


Dieta:

1. Płatki owsiane WPC. Przed śniadaniem: magnez, witaminy, omega3.
2. Kreatyna. Płatki owsiane z kawą i kakao, ryż paraboiled, pieczona pierś z indyka. Warzywa.
3 i 4. Ryż, warzywa, pierś z kurczaka i pierś z indyka. Jajecznica.

Dodałem 15 minut cardio, stałem się głodny, waga ruszyła. Jest ok. Przy następnej okazji utnę kolejną pulę węgli, potem znowu dołożę cardio.
Czasem się odezwijcie panowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - Kettle i inne :-)

Następny temat

Klata na Lato 2015

WHEY premium