SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady M / "Wstań i walcz..." - w pogoni za Bantamweight :) restart str. 53

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56955

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dzięki raKhu1 obczaje sobie potem na YT jak technicznie to wygląda, bo szczerze większość z tego nic mi nie mówi

w ogóle, to wczoraj jeden kolega przyniósł ciasto pożegnalne, a dziś inny - powitalne, bo dołączył do naszego zespołu... wściekli sie, cholera... ale dalej jestem twarda

odbije to sobie za to w niedziele, jak pojade do domu na Święta zamierzam zrobić sobie wtedy dyspensy i popróbować ciast upieczonych przez moją mamę

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
powodzenia

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie, święta = jeść ile wejdzie chociaz ja bardziej nie będe sie objadał ciastami tylko pozostałymi potrawami (żur, mięsko, jajka)

co do ćwiczeń do jakby co:

high pull




power clean




push press




ogólnie to 5x5 oznacza rampę czyli z każdą seria ciężar w góre o ~10% (np w siadzie 50/60/70/80/90)

a oczywiście jak będziesz chciała robić te wyzej podane ćwiczenia to koniecznie lekko zacząć i uczyć sie techniki, bo ona jest istotna bardzo w tych ćwiczeniach

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2010-04-01 12:19:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dzięki już ugadałam sobie kumpla, który mnie nakręci na siłowni ( ) i wrzuce filmiki żeby Wam dać technike do oceny - ale to dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.
kurcze, wróciłam teraz z biegania i mi sie masakrycznie w głowie kręci (chociaż już po południu to odczuwałam), nie wiem, czy to od pogody, czy ogólne zmęczenie tygodniem


dzień 11 - czwartek


Dieta:
I posiłek - 6:30
jajecznica z 3 jajek + 3 łyżki płatków owsianych + kawałek ogórka, łyżeczka oliwy
II posiłek - 10:00
maślanka jagodowa, 5 kromek Wasy, 25g migdałów
III posiłek - 14:00
120g piersi z kuraka, 150g brokułów, 50g ryżu brązowego, 25g migdałów
IV posiłek - 16:30
banan
V posiłek - 20:30
30g białka czekoladowego + 200ml mleka + łyżeczka miodu, 50g płatków owsianych, jabłko


Suple:
Animal Cuts 2x
VitaMin Sport
Magnez 300mg
Omega 3 1000mg
BCAA Olimp - 5 caps (5,5g)
białko Ostrowia WPC-80

Trening (wieczorny):
- muay thai (głównie tarcze - dzisiaj trenowałam z kolegą dobre 30cm większym ode mnie - cholernie źle sie kopie w takich osobników )
- bieganie 30 min
- ABS II poziom 1
- technika kopnięć/opieranie nogi - 5x10 powtórzeń na każdą noge


generalnie nie wiem, czy od pogody, czy po prostu mój "ukochany" z dawien dawna kontuzjowany Achilles postanowił przypomnieć mi o swoim istnieniu dzisiaj jeszcze nie było patologii, ale czuję, że coś z nim jest nie tak i że pewnie mi jeszcze tej wiosny da w kość :/

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
piątek to powrót do domu na Święta a jak dom, to wiadomo, że ciężko miche trzymać :/ chociaż staram sie, jak moge. Miał to być też dzień regeneracji, ale po południu lekko sie zdenerwowałam i stwierdziłam, że jak chociażby nie pobiegam, to mnie rozniesie. Plus taki, że blisko domu mam stadion, więc nie musiałam za bardzo męczyć kolan chodnikami (co nie zmienia faktu, że nadal mnie kolano nachrzania :/ )


dzień 12 - piątek


Dieta:
I posiłek - 7:30
serek wiejski + 2 kromki razowca + kawałek ogórka
II posiłek - 12:30
3 kromki razowca z serem ( ), pół puszki tuńczyka, kawałek papryki
III posiłek - 17:00
maślanka truskawkowa, 3 kromki Wasy, 50g migdałów
IV posiłek - 20:00
3 kromki Wasy, serek wiejski, kawałek papryki, 50g migdałów
V posiłek
kromka razowca z serem ( )


Suple:
Animal Cuts 2x
Magnez 200mg


Trening (popołudniowy):
- bieganie 30 min

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wesołych świąt!!!

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661


razowiec jest ok;)

Wesołych :D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dziękuje za życzenia, mam nadzieje, że Wam się Święta udały
moje upłynęły w sumie pod znakiem lenistwa i prze-żarstwa, ale "czasem człowiek musi, inaczej sie udusi". dzisiaj już powrót do normalności, więc jak wróce z treningu, to wrzuce streszczenie dnia.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dzisiaj powracam do w miare normalnego jedzenia w miare normalnych ilościach. Chyba jeszcze odczuwam skutki świątecznego obżarstwa, bo generalnie nie byłam dziś głodna, a jadłam w zasadzie z przyzwyczajenia, ale po treningu jest mi tak niedobrze, że poza bananem nic nie jestem w stanie przełknąć.

dodatkowo, na treningu chciałam zasunąć tarcze, szarpnęłam za zamek i masakrycznie chamsko złamałam sobie paznokcia na kciuku i boli jak pieron :/

dzień 13 - wtorek

Dieta:
I posiłek - 9:00
3 kromki razowca z pasztetem domowego wyrobu + kawałek ogórka
II posiłek - 11:30
serek wiejski, 2 kromki Wasy, kawałek ogórka
III posiłek - 15:30
serek wiejski, 3 kromki Wasy, kawałek ogórka
IV posiłek - 19:00
banan

Suple:
Animal Cuts 2x
Magnez 100mg
Omega 3 1000mg

Trening (wieczorny):
- muay thai

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Cześć Zabijako :*

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sęsowny plan treningowy

Następny temat

ddd

WHEY premium