SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady M / "Wstań i walcz..." - w pogoni za Bantamweight :) restart str. 53

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wiesz co Patka, o dziwo - nie mam efektów ubocznych od wheya (albo mam, tylko nie widze )

dziękuję za energie, na pewno sie przyda

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Szczesciara, ja albo raczej moj organizm zniesiemy duzo, niestety z bialka tylko WPI i w malych ilosciach Ostatnio kupilam WPC i zaraz pojawilo sie pelno swinstwa na skorze. Padaka bo z jakami tez nie moge szalec. Juz nie wiem skad bialko brac, kura mi uszami wychodzi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie no, mnie w zasadzie wypryszcza tylko przed okresem, efektów ubocznych upatrywałabym raczej w częstotliwości odwiedzania WC (a czy rzadziej, czy częściej, na to nie moge znaleźć prawidłowości )
a na kuraki też powoli patrzeć nie moge... dobrze, że mój organizm toleruje wheya w dużych ilościach, bo chyba bym zwariowała - zwłaszcza, że Moralny zakazał mi jedzenia nabiału

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Probly z WC to mam jak za duzo oliwy w diecie, nic na mnie tak nie dziala przeczyszczajaco

Zakaz na nabial? Dlaczego? Serki na noc tez? Ja przestalam je jesc od niedawna. Wydaje mi sie ze to zapuchniecie to przez nie, ale nie jestem pewna bo kiedys bylo ok. Wszyscy pisza ze trzeba na noc, ale moze to nei jest najlepszy pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prolaktyna i laktoza
Na twarogach zbierasz wodę i podlewa Cię w dolnych częściach ciała. Prolaktyna podnosi poziom estrogenów, co niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem w przypadku redukowania tkanki tłuszczowej. Zależy też od typu budowy, ale Wy akurat obie jesteście gruszki więc prolaktyna bardziej Wam będzie szkodzić. Poza tym o nadmiarze kaseiny z twarogów pisał kiedyś marek.c
https://www.sfd.pl/nabiał_prolaktyna_tycie_vit.b.6-t362009.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta ja podejrzewam, że nie nic ci się nie dzieje złego, bo pijesz Lean Dessert, a to jest wyższa półka

A te burpees... Nie wiem, nie wiem, co mam powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Martuśka, odpokutuję u Ciebie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz to pewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dzieki Morales poczytalam sobie, nadmiar wszystkiego szkodzi niektorym bardziej innym mniej. Ja jak wspomnialam zauwazylam niedawno moze lacze z czyms. Trzeba obserwowac cialo i sie go uczyc.

Marta ja pije reflex nutrition (WPI i WPC) i nie uwazam zeby to mialo jakiekolwiek znaczenie, jesli moj oranizm nie lubi bialka w nadmiarze to jego cena/jakosc (wg mnie nie zawsze ida w parze) nie ma duzego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie akurat jakosc bialka ma bardzo duze znaczenie. Po bialkach z nizszej polki mam notoryczne problemy ze strony ukladu trawiennego.
Natomiast problemow takich nie mam od czasu, kiedy przerzucialam sie na bialka wysokiej jakosci, np. syntha-6 czy Lean Dessert BSN, chociazby dlatego, ze nie sa "slodzone" aspartamem
Jesli masz problem z tolerowaniem jakiegokolwiek whey'a, to siegaj wylacznie po bialko ze zrodel naturalnych, rowniez roslinnych


EDIT: Martula, jak do mnie pojedziesz, to bierz koniecznie kurtke przeciwdeszczowa. tak mi sie przypomnialo wlasnie


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-06-14 20:29:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sęsowny plan treningowy

Następny temat

ddd

WHEY premium