SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady M / "Wstań i walcz..." - w pogoni za Bantamweight :) restart str. 53

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Brawo Jasiu!
U mnie ostatnio panna sobie zdewastowała czoło przy wyciskaniu francuskim.
Połóż na podłodze poduszkę

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta a jak u mnie bedziesz, to miska redukcyjna czy zerowa bedzie?


Ja kiedys tak podskoczylam na drazek, ze opadlam z krwawiaca broda

Nie mowiac juz z upadku z wyskosci ponad 2 metry i bolesnym obiciu pupsona

Ach, te podciagania


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-06-08 07:54:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Martuśka, redukcyjna
tzn moge jeść to co Ty, tylko połowe

a, jeszcze jedna anegdotka z wczoraj - na siłowni był mój ulubiony koks, który nontoper mi dogadywał jak sobie zakładałam moje śmieszne obciążenie na płaskiej, to rzucił do mnie, żebym wszystkich talerzy nie zabrała, a jak stałam ściorana oparta o ściane po wyskokach, to spojrzał na mnie i powiedział: "a w nagrode banan!"

w ogóle to mam dziś pierońskie zakwasy w dwu- i czterogłowych oraz lekkie na klacie dobry trening był

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn moge jeść to co Ty, tylko połowe

Czyli 650kcal

Fajny taki pan na silowni

Pozwolenie na ww na CKD daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a Ty już wtedy nie będziesz na zerowej?

nie no, ten koleś jest naprawde spoko a dogaduje tylko mnie i swoim dwóm ziomkom, przynajmniej wesoło jest wczoraj rozkminiali upadanie mydeł pod męskimi prysznicami
za to doszłam do wniosku, że musze poćwiczyć moją asertywność, bo jeden gość mnie wkurzył - jak robiłam RDL, ustawiłam sie tyłem do stojaków ze sztangami, z których pościągałam wszystkie sztangi i odłożyłam na bok - a jeden kolo położył sobie sztange, stanął przy tym stojaku i zaczął jakieś wyciskanie na barki robić (czyli ćwiczenie, które można robić WSZĘDZIE), mimo że widział, że ja tam trenuje jak go spiorunowałam wzrokiem, to zamiast położyć uszy po sobie i iść w p*zdu, odpowiedział równie bezczelnym spojrzeniem i tak sie teraz zastanawiam... olać dziada, czy następnym razem zrobić awanture?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta no na zerowym

A co do goscia, to czy jego zlokalizowanie sie mialo jakis zwiazek z kierunkiem, w ktorym zorientowane byly twoje tyly w czasie wykonywania RDL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
tak, ale nie o to chodzi

on generalnie jak przychodzi na siłke, to ścina mnie wzrokiem mówiącym "dziewczynko, co ty tu robisz" olewałam to, dopóki tylko łaził, ale teraz narusza mój teren prywatny, i moge sie założyć, że robi to złośliwie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrob w jego obecnosci kilka wykopow powyzej glowy i zapytaj czy tak potrafi

Moze sie speszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
i bolesnym obiciu pupsona



Lady yebnij mu z lowa i popraw kolanem w szczenę

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Walcz o swój teren jak włazi z butami

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sęsowny plan treningowy

Następny temat

ddd

WHEY premium