SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gorg1/W pogoni za rzeźbą.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Witam, postanowiłem założyć swój dziennik, żeby jeszcze bardziej się zmotywować. Pierwszy kontakt z siłownią miałem w wieku 14 lat - od tamtej pory zawsze na nią wracałem lecz bez większych rezultatów i planów.
Od 16 sierpnia wziąłem się na poważnie - siłownia 3-4 razy w tygodniu, tenis dwa razy w tygodniu, oraz mam zamiar jeszcze potrenować boks.
W ciągu 3 tygodni schudłem ze 109,239 kg na 105,504 kg.
Teraz jednak postanowiłem to wszystko ułożyć w logiczną całości.

Wiek 21
Wzrost 178
Klatka Piersiowa 113 cm
Barki - 123 Cm
Biceps (L 38) (P 40)
Pas - 111 Cm

Diety ostatecznej jeszcze nie mam, staram się jeść zdrowo. Na pewno jem więcej owoców - na kolacje jem Płatki owsiane i jakieś mussli.
Nie jem słodyczy itp. Jednak nad dietą trwają nie ustanę pracę ;p

Jak do tej pory na siłowni bardziej robiłem trening ogól rozwojowy.
Na przemian co dwa dni - Klata, biceps,triceps, a następnie Barki, plecy, nogi i triceps,biceps (na przemian)

Odżywki.
Miałem brać Cutting Edge, bo z opinii ludzi wydawał się całkiem ciekawy. I jak na sam początek całkiem "delikatny". Jednak dzisiaj byłem w sklepie z odżywkami i sprzedawca stanowczo mi go odradził. Powiedział że to jest "g**** które nic nie daje" I polecił mi Hell Burner - czytałem już opinie i teraz się waham.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Siemka. Mam taki mały problem, mam nadzieje że mi pomożecie :P Od Kwietnia do dnia dzisiejszego trwa moja przerwa od siłowni ( Małe problemy z pracą itp )
I mam dwa pytania.

Czy zaczynać redukcję ? czy masować ? - Szczerze osobiście wydaje mi się że redukcje - gdyż sylwetka daleko odbiega od ideału - a waga wynoś na dzień dzisiejszy 88 kg.

Drugie pytanie to - jaki trening zaproponujecie po tak długiej przerwie :)

Zmieniony przez - gorg1 w dniu 2014-10-05 12:59:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kupuj zadnego spalacza

zobacz sklad tych musli co jesz, wiekszosc jest mega nafaszerowana cukrem prostym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
gorg1
W ciągu 3 tygodni schudłem ze 109,239 kg na 105,504 kg.



Ty się w Nasa ważyłeś? Jeżeli obciąłeś kcal drastycznie, to 70 % z tych 3,5 kg to może być glikogen + woda, czyli do odrobienia w dwa dni.

Dieta, dieta, dieta, spalacz wyrzuć, weź sobie jakiegoś gotowca na siłownię, bo oczyma wyobraźni już widzę jaki był dobór ćwiczeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia, dużo masz gotowych planów na sfd

spalacz
zostaw w twojej sytuacji jest on zbędny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Pandarek - Co do Ćwiczeń na siłowni to interesowałem się kiedyś tym i co nie co mam pojęcia ;p a warzyłem się w pracy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
A czemu w moim przypadku, spalacz to zły pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Pieniądze w błoto. Na początku wystarczą 2 rzeczy: mniej żreć i jeść czysto, czyli nieprzetworzona żywność itd. Ogarniasz dietę i kilogramy lecą same szybko- suplami tego nie przyśpieszysz, więc kasa w błoto.

Powiem tak: Bez spalacza może Ci lecieć 600 gram tygodniowo, ze spalaczem 600. Potem może warto, na razie nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Pandarek- Skoro tak mówisz to tak musi być, wstrzymam się z tymi spalaczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Strzel sobie 2 kawy przed treningiem, do tego zieloną herbatę i używaj dużo przypraw (cynamon, imbir, pieprz kajeński/chili/czarny, zioła, kurkuma, szafran, czosnek- niemal wszystko poprawia wrażliwość insulinową i optymalizuje chudnięcie)- to samo stanowi 90 % składu spalaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1171
Mam jeszcze jedno pytanie - Ryż czy ziemniaki ? A jak to jaki ryż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Może być to i to, zwłaszcza, jak ziemniaki (lub bataty) jesz po treningu. Ryż brązowy jest oczywiście lepszy, ale biały czy inny gatunek też może wpaść. Tak samo kasze, czy ciemne pieczywo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

Czas wziąć się za siebie

WHEY premium