SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady M / "Wstań i walcz..." - w pogoni za Bantamweight :) restart str. 53

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
panie Faszystki, wysoka Izbo...

no więc "diety" z soboty nie rozpisuje, bo w zasadzie na komunii spędziłam cały dzień, więc zjadłam porządne, jajeczne śniadanie, a potem to już jakieś mięska, sałateczki... wpadł też kawałek tortu i ciacho, generalnie czit na całej linii
proszę o ustanowienie kary

niedziela to jajecznica, potem schaboszczak z mizerią, kawałek babcinej drożdżówki, pare ciastek i winogron (jakoś nie miałam weny na jedzenie).

teraz wracam grzecznie do trzymania michy, a dziś ide na siłownie odpokutować, bo weekend był nietreningowy

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-05-10 06:37:24

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O, komunia dobry był ten tort?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Za dwa dni + tort (OMG) to ja przewiduję najwyższy wymiar kary czyli 100 burpees i rozmowę z Izą

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
I z tą 100 masz się w 8 min zmieścić

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
omg ALE powiem Wam, że na jedno mi te dwa dni dobrze zrobiły - wyleczyłam czworogłowe i lędźwia, więc dziś ze zdwojoną energią uderzam na pakernię

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem, nie wiem

Na twoja korzysc przemawia jedynie skrucha. Rozmowa z Iza konieczna, 100 burpees rowniez. Ale ja osobiscie dorzucilabym ci interwaly na wioslarzu, 20 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
u mnie na pakerni nie ma wioślarza mam nadzieje, że sie do orbiego na HIITa dorwe i nie będe musiała nikogo bić

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Interwaly na wioslarzu to musi wygladac ciekawie, chyba bym sie nie odwazyla.

Udanego treningu i wolnego sprzetu (to wazne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
100 burpees zrobisz po HIIT czy przed?

Patrycja ja robię interwały na wioślarzu Martucca też robi, ona ma moc

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
OMG 100 burpees to ja nie zrobiłbym nawet jakbym torbę fety wciągnął

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sęsowny plan treningowy

Następny temat

ddd

WHEY premium