SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lady M / "Wstań i walcz..." - w pogoni za Bantamweight :) restart str. 53

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
regularne wypiski w dzienniku to obowiazek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
oj tam, oj tam
najwyżej będziesz wrzucać za mnie bo to moje małe draństwo waży 3,5kg i nie wiem, czy mi sie będzie chciało go targać ze sobą

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dobra, zaczynamy nowy etap

PLAN: 6-8 tygodni redukcji na low-carb (tzn. WW planuje tylko z warzyw, plus okołotreningowo z owoców - z dokładnością do przypadku, gdyby okazało się, że jednak nie wyrabiam na takim deficycie, to coś sie dorzuci )
jeśli będzie ładnie leciało, dopuszczam możliwość czita raz na dwa tygodnie (uwielbiam lody )

CEL: 54kg! (czyli +/- 6kg do zredukowania) -> długość redukcji zależy głównie od tej wagi; jeśli po 6 tygodniach okaże się, że jest tyle co miało być, to zacznę stabilizację

ĆWICZENIA: 3x tygodniowo boks tajski, 2-3x siłka, 1 dzień obowiązkowo beztreningowy plus burpee challenge

to teraz najważniejsze:

WYMIARY: (stan na dziś)





I foty:























to jeszcze błogosławieństwo od Partii, a od poniedziałku... MAY THE FORCE BE WITH ME!

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-06-06 17:14:13

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ładnie to wygląda, ale zawsze może być lepiej. Po brzuchu widać że fajterka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
no to Marta jedziemy razem od jutra na to wychodzi!

Zmieniony przez - Maya S w dniu 2010-06-06 17:41:36

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jest dobrze, ale nie jedz juz dzis slodyczy na zapas tych 8 tygodni*


*-rekomendacja partyjna

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Marta, jedziesz

MOC z toba

Ja za 4 tygodnie, z ramienia Partii oczywiscie, podejmuje sie odbycia kilku treningow z toba oraz trzymania miski w najbardziej faszystowski sposob w jaki sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to powodzenia na nowej drodze życia, jest dobrze ale może być lepiej... tfu BĘDZIE lepiej dasz rade i będą mega super efekty

Ja za 3 tyg zaczynam też redukcje... pierwszy raz w życiu będe sie redukował i już sie boje co to będzie ale wezme sie za siebie ostro, a Ty masz mi dac przykład ciężkiej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Super, jedziesz
Tylko tak się zastanawiam skąd ma Ci te 6kg spaść?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
dzięki wszystkim za wsparcie, będzie MEGApotrzebne :*

Magda, wpierdzieliłam czekolade i tyle na najbliższe 2 miechy będę ją czule wspominać w chwilach załamania

Marta, no ba

Ania: mam nadzieje, że z brzucha, tyłka i nóg bo na dobrą sprawe cycków nie mam, reszta też już skóra i kości pozatym w zeszłym roku zleciało do 52.8kg, więc mam potencjał

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sęsowny plan treningowy

Następny temat

ddd

WHEY premium