SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 534249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
Nie mam nic bo nie trzaskam sobie foci, ostatnio mnie coś tylko wzięło i zrobiłem , ale przodu nie robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
no mandel nie ma co sie pokazywac narazie za bardzo , lata temu takie sylwetki jak twoja były powszechne i budziły nawet podziw u sporej czesci ,teraz ocenia sie sylwetki bardziej pod kątem sportów sylwetkowych a takie jak twoja to włąsnie ze starych omkowiczów zalanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
Mi koło lata co się komu podoba i kto co jak ocenia i według czego
Widocznie jestem do tyłu z trendami bo mi się tak podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Ważne że ćwiczysz, tobie tak pasuje i to najwazniejsze. Lepsze takie 120kg, niż 120kg siedzące przed tv jedząc chipsy i popijając colą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mandel ale prawda jest taka, że mięśni w tej masie jest nie za dużo. Spasłeś się jak prosie i pewnie ruszasz się z trudem. Niewiele to ma wspólnego ze sportem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Właśnie zgadzam sie z tym panem powyzej. Wyobraz sobie jak wyglada ktos przy wadze 80kg, a co dopiero Ty/mandel, z 20kg musialbys zrzucic, chyba ze lubisz byc taki..., "duzy"

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Napisał że lubi, jego sprawa jakie ma priorytety, a racja jest jak du*a - każdy ma swoją, niech trzyma sie swego, jest mu dobrze, niech będzie, nam podobnie

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
tak do zrzucenia by bylo z 40 kg ^^ wiesz zobaczysz po stawach , serducho tez po dupie dostaje rowno. wiec radze sie chociaz badac co jakis czas

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
ciśnienie moze tez byc wyzsze ale dosc tych wywodów zdrowotnych, niech robi jak chce no ale nie wyglada to dobrze ,pod sporty siłowe sylwetka ok sylwetkowe już nie

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-09-28 17:55:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mandel, muszę powiedzieć tak jak wszyscy, spasłeś się. Masz rację to jest masa ale tłuszczowa a nie mięśniowa. Ok, podoba ci się taka sylwetka, twoja sprawa ale ja bym zaczął robić prawdziwą masę, bo tego to bym sportem nie nazwał, szczególnie że napisałeś wcześniej że jesz wszystko, do tego alkohol...no to się mija z celem. Kojarzysz mi się typowo z takim chuliganem (bez obrazy). Może warto coś zmienić...? Dodam tylko że kiedyś też byłem taki jak ty, robiłem po swojemu i nikogo się nie słuchałem i to mi nie wyszło na dobre, patrz ile dostałeś pozytywnych rad od innych, warto się nad nimi zastanowić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium