SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 534708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
zdaje sobie sprawe ze za blisko itd... ale wklejam bo mi sie tam podoba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
chłopie, jest porządna sylwetka, daj zdj inne jakies bo nie widać szerokości itd. ale widać że jest mocarnie fchoy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
gora klatki chyba troche odstaje albo po prostu taka masz klatke ale generalnie konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
gora klaty odstaje, walcze z tym, ale trzeba byc cierpliwym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Pozamiatałeś. Bardzo proporcjonalnie bez przesadyzmu w żadną stronę, redukcji czy masy. Do czegoś takiego dążę ale jeszcze długa droga przede mną Sog za pracę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Wstyd się z czymś takim tutaj pokazywać, ale coś zostawię na pamiątkę.
Sorry, że taka słit focia w lustrze ale ciężko mi inaczej zrobić. Zdjęcie z rana bez pompy po delikatnych aerobach. Aktualnie próbuję robić plażową redukcję

Światło z żarówki i dlatego taki żółty wyszedłem.




Żeby nie było, że "nóg nie ćwiczy" to też coś tam walnąłem. Szału niema i słabo widać, ale na razie musi wystarczyć.




Czekam na krytykę.

182cm - 82kg
Udo - ok. 63cm
Łydka - ok. 38cm
Klatka - ok. 109cm
Talia - ok. 86cm
Biceps - 37,5/37cm
Przedramię - 30,5cm

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6625
Kolega future nieźle, nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
Dzieki chlopaki, poki co nie bedzie wiecej fot bo tendencj jest spadkowa. Dziecko mi sie urodzilo i bede musial zmienic priorytety :) ale wroce kiedys, wiekszy. pozdro. wszyscy po sogu lapcie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaziupir ale te nogi to sobie mogles darować

fiuczer elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
RuMi_uR
zdjęcie i dane naczczo: wzrost 187cm, waga 86kg, bic 44cm, talia 78cm, bf% 9,3

Zj**ałeś wszystko dziarami, ładna sylwetka ale obrazki w niekorzystnych miejscach psują sylwetke, serio mówie bo zakrywają rzeźbe.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium