SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 534217

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
SKeba a co że niby jak na koksie to nie liczy sie ?
Sam nie wale koksu ani nawet odżywek nie biore ale nie wytykam komuś innemu, że coś brał. no chyba, że brał i nie wygląda.
Co do Ciebie to mieśni tam nie ma. chłopaki co graja w piłke i nic nie dzwigają tak wyglądają. Moj sąsiad co ma 15 lat i nic nawet nie trenuje tak wygląda

P.S profil na FB bardzo fajny ;)

Zmieniony przez - borocek w dniu 2012-09-03 12:04:27

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Borocek - Chętnie zobaczę tego 15 latka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9659
nie wiem czy dobrze foto dodaje :( ale macie tu luzem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
skeba otwórz oczy
Nie widać, że cwiczysz a machasz 5 lat :O


Zmieniony przez - borocek w dniu 2012-09-03 14:24:49

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*borocek - Musiałbyś zobaczyć mnie jak zaczynałem trenować. Dużo błędów człowiek popełniał. To Twoje zdanie, większość tylko pie..oli, a wali w dupe, aż miło i rosną. Ja osiągnę swój cel, troszkę dłużej popracuje, ale wiem, że osiągnę to ciężką pracą, a nie koksem. Każdy oczywiście ma swoje zdanie, zejdź do 5-7% BF to pogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
Jaka sztuka mieć niski BF nie mając masy mięsniowej ? Skończ sie tlumaczyć tym, że inni walą koks bo żałosne to jest.
Pewnie za wzór sobie wyznaczyłem C. Ronaldo lub kogoś innego z nie duża masą i niskim BF. Tyle że taki przykładowy Ronaldo ma ta mase mieśniowa a Ty nie.
Zdziwiłbyś sie ile jest konkretnych sylwetek bez koksu.

Zeby nie było, że tylko hejtuje
Staż 2 Lata, bez odżywek, bez koksu, obecnie dieta jem/nie jem


Fotka po wakacyjnych bojach także duzo alko i innych rzeczy przeorał organizm

a tak poza tym do BF 7% to Ci jeszcze sporo brakuje o 5 nie wspominając

Zmieniony przez - borocek w dniu 2012-09-03 16:24:15

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Borocek - w okolicy mam kolesia, który pod 50 podchodzi w łapie i on też mówi, że ani odżywek, ani tym bardziej koksu nie bierze. Okej, niech Ci będzie - nie będę się z Tobą spierał. Powodzenia w treningu!

Jak piszesz, w weekendy diety nie trzymasz, balety + alko - oczywiście kanapki z masłem, a mięśnie rośnie - ile ja już takich komentarzy słyszałem, a później dziwnym trafem po jakimś czasie przyznawali się do koksu. Ostatni post, rośnij zdrowo.




Zmieniony przez - Skeba w dniu 2012-09-03 17:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240
w Tygodniu trzymam miske ;) Redukcje można zrobić nawet na batonach i czekoladach.
I zeby było zabawnie to BB jako hobby traktuje. Moja pasja to SW i do tego przykładam większą uwage, aktualnie zaczyna sie sezon więc z baletami luz.
Ciekawe co Ty robisz, że trzymasz diete 100 % maksymalne poświęcenie, suplementacja na maksa a wygladasz jak wyglądasz....

Zdziwiłbyś sie ile zawodnicy polskej sceny czy zagranicznej w BB spędzają czasu na imrepzach i normalnym życiu ;)

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Skeba skoncz juz pitolic... tak jak kolega napisal wygladasz jak 16 latki po roku cwiczen a cwiczysz 5 lat rozumiem ze pierwsze 2 lata czlowiek sie sporo uczy ale jak w 5 lat tak tyrasz o sylwetke a powinienes tak po roku wygladac to skocz. co do koksu myslisz ze jestes lepszy naturalny ? przybij i zobacz czy nagle zrobisz 10 cm w lapie na +.... Zachowujesz sie jak dzieciak z kompleksami ktory stwierdza o on jest duzy wali koks to napewno dzieki temu"

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5350
Skeba albo jak kto woli C.Ronaldo.. Komu Ty się żalisz?? Nam??
i gościu troche poluzuj bo się zachowujesz jak dziecko.
ja sylwetke zawdzięczam suplementacji i diecie.
Każdy ma w życiu jakiś wybór ja wybrałem taki i za koksa się nie mam za jakiego koksa.
I dziękuje borocek ze ty to rozumiesz :)

P.S Dupy jeszcze pokutej nie mam.

CipiS

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium