SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 532224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Szkieletu nie poszerzę, a talią zajmę się na lato. Fota po kilku posiłkach, jem dwa razy tyle co Ty.
Przeczytaj komentarz nad zdjęciem, to raz. Dwa - nie mam aspiracji startowych więc utrzymywanie za wszelką cenę proporcji nie jest moim celem.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-01-09 10:19:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie tłumacz się. Też nie pozuję na czczo. Szkielet masz dobry, jakbyś dołożył szerokości efekt byłby 3x lepszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie tłumaczę się, poza tym Twoja opinia nie będzie traktowana jako jakikolwiek wyznacznik, gdyż brakuje Ci kompetencji do fachowej oceny sylwetki, szczególnie detali i wyszukiwania dysproporcji etc.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-01-09 10:21:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie chcesz utrzymywać proporcji, ale nie jestem kompetentny by ocenić dysproporcję, czyli w zasadzie chcesz bazować na samych dysproporcjach. To można wywnioskować z Twoich 2 wypowiedzi. Brak szerokości, jakbyś odpowiednio przetrenował grzbiet to na pewno i ona by uległa zmianie. Co do tego nie ma wszelakich wątpliwości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tak jak Ty? Czy jak to jest odpowiednio Mistrzu Proporcji, oświeć mnie bo pojęcia nie mam. Czepiasz się (tak, to odpowiednie słowo) tej szerokości, podczas gdy chodzi o co innego. Mam sprecyzowane plany odnośnie kształtowania sylwetki i jedyne co mnie interesuje, to obiektywne spojrzenie doświadczonych osób, a Tobie brakuje zarówno obiektywizmu, jak i doświadczenia.

Myślę, że powyższą wypowiedzią wyczerpałem temat. Zdrowia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
?
to o co chodzi, zatem? bo nie rozumiem. Jak to jest z tym znoszeniem krytyki? Hubert spójrzmy prawdzie w oczy, każdy kto mocno się stara na siłowni i poza nią, krytyki nie znosi. Mimo, że potrafimy zwalczyć ego w stosunku do ciężarów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8849
Hubert pamiętam Cię z Wrocławia bodajże z Formy, dobra moc w cholerę. Jak na okres zimowy i tak spoko bf trzymasz, Antoś jak po fotce przodem możesz ocenić jego plecy? Chyba musiałby wrzucić najszerszy tyłem żeby sprawdzić jak tam plegar. Poza tym z tego co wiem on trenuje pod kątem siły więc raczej na zawodach TS nie obniżą mu pozycji za brak proporcji ... Bary trochę mógłbyś Hubert dowalić środkowy akton ale i tak są bardzo estetyczne.

z +- połowy redukcji, priorytetem ciągle są plecy tj. grubość.

Zmieniony przez - gregorb612 w dniu 2013-01-09 11:16:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
Jak dla mnie, Hubert bomba. Lubię ogólnie patrzeć na Wasze okablowanie i tutaj też żyłę widzę, jakiś taki.... fetysz? ;>

I am the keeper of my dreams...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139508
moja znajoma ma to samo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 30 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
Oooo właśnie właśnie...

I am the keeper of my dreams...

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

Wiecej