SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 534191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 498
Szczerze mówiąc w wieku 19 lat wyglądałem bardzo dobrze, sportowa sylwetka. Spieprzyłem wszystko jak zacząłem ćwiczyć na siłce. Nigdy nie stosowałem żadnych sterydów. Odżywek sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
nie spamujcie tu pisz mu na PW jak chce więcej info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
kagur nie wierze ze masz tylko 38,5 w lapie napewno jest wiecej!!!

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
obecnie po lajtowej redukcji :) ok 94 kg



Zmieniony przez - nick23 w dniu 2013-07-13 00:44:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Koniecznie dotyraj nogi. Dysproporcja aż bije w oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
no jest dobrze:D

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
Michail2008
Koniecznie dotyraj nogi. Dysproporcja aż bije w oczy.

może jeszcze zaczniesz oceniać poziom BF i ile ktoś ma w łapie w kurtce zimowej? zauważ jaki ja mam zasięg nóg, są długie jak cholera i pomimo prawie 70 cm obwodu nie widać tego za bardzo, tym bardziej przez spodenki tyram je ostro od 2 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Chyba logiczne że pisałem o łydkach skoro nie widziałem reszty. No właśnie dlatego że masz takie długie to je dotyraj jeszcze bardziej bo wyglądasz jak bociek a reszta ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
przyznam szczerze że jak miałem większe łydy to źle mi się biegało, bo szybko mi się pompowały i nie mogłem biec, a że jestem długodystansowcem to jest mi to całkiem zbędne, dlatego trochę je opuściłem bo nie jestem kulturystą :) a mimo wszystko jestem zadowolony ze swoich osiągnięć, niektórzy biją sok a wyglądają jak zapuszczone prosiaki

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2013-07-13 12:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Puknijcie się co niektórzy w łeb z tym pieprzeniem o nogach. Wiadomo, że są ważne ale jak chłop ma z tego co mówi 70 w obwodzie to jest to zupełnie wystarczająco względem jego budowy.

Śmieszy mnie to prawie tak jak teksty gimbazy pod zdjęciami Lazara Angelova czy Grega Plitta że wyglądają jak bociany. Jeden z drugim zapryszczony gimbus naoglądał się Colemana i wziął sobie ich sylwetki za wyznacznik. A sami dobili ledwo co 40 w bicu przy 18% BF i siedzą całe dnie wrzucając na pakerów teksty o tym jakie to trudne życie kulturysty i jaką to ciężką drogę wybrali
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium