SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 534864

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bartek każdego czepiasz się o nogi a pewnie sam masz nogi jak patyki ..
I niby jak zobaczyłeś że ma nierozwinięte nogi w takich luźnych spodenkach ?!?!??! Irytują mnie tacy ludzie , potem chcesz sobie pooglądać zdjęcia w temacie ze zdjęciami , a tu na 1 zdjęcie na stronie 10 idiotycznych postów które nic nie wnoszą do tematu !
Wrzuć swoje nogi a dopiero potem krytykuj , jeszcze jak masz ku temu podstawy to ok , ale nie oczerniaj kogoś kogo nóg wgl nie widać na zdjęciu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 298
Nogi za duże nie są, ale jakieś chude też nie.(ale to z racji tego że od 9 lat ćwiczę Boks(3-4 razy w tyg)i barki tez od tego mam pewnie trochę mniejsze, ale pracuje nad nimi bardzo ciężko, Postaram się zrobić jakieś zdjęcie nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Reizen,nie ma co na niego się spinać bo itak to nic nie da,codziennie ten bartek komentuje każdego aby postów nabic a wiedzy na ten temat zadnej nie ma ;)


Ranger,sylwetka dobra,byczek z Ciebie .

Zmieniony przez - adamek.k w dniu 2012-12-14 17:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczy, że was czytam. Więcej nie potrzeba ;) A fotki się wrzuca, żeby krytykować, skoro powiedziałem tylko o nogach to reszta jest widocznie w porządku.

Co do moich wymiarów masz je w opisie, ale fotek nie wrzucam, bo na razie nie ma czego. Jak się dobije i wrzucę to wtedy możecie mnie jechać :)

Zmieniony przez - bartekrs4 w dniu 2012-12-15 09:11:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
No tak, to najpierw się "dobij" a potem pisz. Tak bym zrobił na Twoim miejscu bynajmniej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mu napisze, że jest dzik to mu nic nie da, bo głupi i ślepy nie jest. Na razie zamilczę.
"Bynajmniej" pisze się w przeczeniach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Leć na siłownie a nie jak kujonek słownikiem pouczasz kogoś kto naprawde tutaj jest po to,by dobrze ocenić i coś wnieśc do tematu(mam na myśli Antosa). Masz racje to jest forum,by komentować,ale jaki jest sens komentowac,jak te komentarze to jedno wielkie G ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Widzicie Panowie, tylko że nawet w czasach starożytnych forum nie służyło jako narzędzie dla opinii każdego. Głupcy milczeli, wypowiadali się ludzie z pojęciem - bez aluzji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Dokładnie,więc czemu on komentuje każdy post ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bo wychodzi z założenia, że forum jest dla każdego i każdy może coś napisać, bo po pierwsze: to internet, po drugie: nie ważne czy to co napisze jest mądre czy nie mądre, po trzecie: bo najłatwiej oceniać kogoś, kto wygląda po prostu lepiej, by choć na chwilę stłumić krzyk kompleksów:)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium