SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 535283

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja ci powiem że lubię różowy ale tylko jakaś np. koszulka z krótkim rękawkiem. Oczywiście nigdy się w takiej na ulicy nie pokazałem, bo ludzie potrafią być bardzo okrutni. :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
No sam widzisz po tym temacie zakompleksionego daltonistę, który na siłę chce widzieć i wmówić różowe buty, lol. Ma tak zj**ane życie, że musi się wyżywać na internetach

Zmieniony przez - WallEast w dniu 2013-11-02 19:31:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja widać po waszych ostatnich dwóch wpisach to Wy też macie problemy wiec nie wiem po co ciągniesz ten temat.to nie poradnia dla nieakceptowanych przez społeczeństwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9805
Hahaha Panowie skończcie temat ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudyjurek my nie mamy żadnych problemów tylko ty. Pewnie jesteś typowym polaczkiem, z łysą glacą i adidaskach, więc nie akceptujesz innych ludzi. Ten kto ocenia ludzi po wyglądzie, jest po prostu zerem. Nie wiem czemu obrał się taki stereotyp, że róż jest tylko dla dziewczyn. Bo jeżeli słuchasz ludzi jak każą ci się ubierać, bo mówią ci że nie będziesz akceptowany to daleko nie zajdziesz, będziesz ciągle pod presją, żeby dołączyć do tego szarego społeczeństwa i ubierać się tak samo. Z resztą po co się rozpisuję, jak i tak pewnie tego nie skumasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
przeczytaj swoj post wyzej a potem ten nizej oba przecza sobie zastanow sie co piszesz bo raz tak raz tak wszystko nie trzyma sie kupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
destron rozbawiłeś mnie.to ja pisze o problemach czy wy?to ja mam smutne minki czy ty?czy jestem łysy?nie mam włosy:) adidasy?a co w nich złego,wygodne sportowe buty.mam w trampkach i różowej koszulce pop*****lać?nie bo nawet moja na takich mówi : patrz jaki pedałek.więc nie narzucaj mi różowego.ja nie słucham społeczeństwa i nawet swego czasu bardzo mocno byłem związany z marką pretorian bo kiedyś w Tarnowie tylko 3,4 os nosiły tej firmy ubrania wiec zaliczałem się raczej do tych oryginalnych.kolejne pudło dalej chcesz polemizować ? a i o moje iq sie nie martw bo jak zmieniałem ostatnio firmę to pierwsze co na rozmowę o prace taki test rozwiązywałem pod presją czasu i jak się potem okazało zrobiłem go najlepiej w moim oddziale.może przypadek może nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Mówi się, i chyba coś w tym jest, że różowego koloru boją się, szydzą i wyśmiewają tacy "chłopcy", którzy mają po prostu kompleksy, nie czują się męscy i taki ubiór dodatkowo deprymowałby ich w ich własnych oczach. Swoją "męskość" muszą potwierdzać "twardym" wyglądem, ubiorem i zachowaniem a to jednak nie ubiór świadczy o męskości i tzw "byciu prawdziwym mężczyzną"

Osobiście nie mam nic przeciwko różowym ubraniom dla facetów. Oczywiście nie mówimy tu o takim ubiorze od stóp do głów.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Lol, KruQ ty na serio to pisałeś? ubiór nie świadczy o męskości? Szczególnie kiedy jakiś pedałeł chodzi w rurkach i w ulizanych na bok włosach i do tego różowe air maxy - ale rozumiem, że ubiór to nic a charakter ma jak najbardziej męski!

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Pedały ubierają się też w glany i skóry i to czyni ich "twardzielami" ?? To o czym piszesz to jest stereotyp wyglądu geja, owszem jest masa takich zniewieściałych typków ale, moim zdaniem, dorabianie do tego stereotypu nie ma sensu.
Na tej zasadzie przypakowany facet, to na pewno półmózg, nie umiejący się poprawnie wysłowić

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium