SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 533767

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Rzeźbionator nie mierz wszystkich jedną miarą. Daniel Ch jest dobrze. Masz dopiero 16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
W sumie przepraszanm danielu, jesli cie w jakis sposob urazilem. Lecz moi kumple (o, zgrozo) cwicza byle jakim planem, bez odzywek, z byle jaka dieta i ich staz to okolo 8miesiecy i juz im doszlo okolo 5cm w bicku, w klacie okolo 15cm, w udzie 3cm, lydki 4cm, wszystko to jest wynik podporzadkowany do niektorych z nich? Skad wiem ze im tyle doszlo? A bo we trojke takie kozaczki sie chwala i dlatego to pisze, chociaz w udzie im slabo doszlo ;P

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
dzięki mytant , każda opinia jest dla mnie ważna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
dzięki za sogacza, odbijam koleżko :)

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Rzeźbionator
DO daniel ch: Powiedzmy ze trenujesz jakies 10miesiecy, i przybylo w bicku 3cm? Troszke slabo :( Niektorym w 3-5miesiecy tyle idzie, masz slaby gen to bica albo masz slaby trening/diete

Jak to czytam to kojarzysz mi sie z doslownym jasiem piwnicznym dla ktorego rozmiar "bicepsa" ramienia jest wyznacznikiem genu jak i pracy na treningu twoi kumple pewnie sobie zawyzaja wyniki chcesz sie zmierzyc dokladnie?Bierzesz miarke i dokladnie ja sciskasz delikatnie zeby luzu nie bylo ale niestety potem prawda jest brutalna z 40 nagle jest 38,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18711
dorzuciłem 4 kilo od końca sierpnia i definicja chyba na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
sprecyzuj slowo definicja, bo mi ciezko tam cokolwiek zobaczyc.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18711
widoczność mięśni po prostu na plus, dobrze wiem że to obok DEFINICJI nie leżało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
rzeźb się bo dużo fatu.

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
beatboxer, nie tylko bicek się liczy, zrzuć ten fat na brzuchu bo strasznie to wygląda

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium