SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 533863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Bardzo ładnie to wygląda, Ile trenujesz?

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
zdjęcie zrobione zaraz po treningu , staż około roku . 16 lat , 178cm wzrostu , waga 63kg. Jakość zdjęcia nie jest zadowalająca sam robiłem do lustra. Na dniach postaram się wrzucić jakieś zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13346
Niedowiary, tylko 63 kg? Sam ważę 62 kg ale tak nie wyglądam.. a jestem niższy i ćwiczę 7 miechów... kreta?

Zmieniony przez - Lepardou w dniu 2013-10-04 15:49:48

"Nic po nim nie widać" twoja motywacja!
"W życiu liczą się tylko kalorie i makroskładniki" WK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
nie biore żadnej kreatyny ani białka. Jem bez przerwy , staram sie jeść zdrowe i wysokokaloryczne jedzenie. Na dniach zrobię reszte zdjęć . Ćwicze w domu (ławka , drążek , stojaki , gryfy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Gratuluje lap soga a moglbys (o ile to mozliwe) podac wymiary sprzed roku i po?

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
dziękuje , jedynie co pamiętam to jak zaczynałem miałem w bicepsie jakies 33cm i na klatke zaczynałem na 50kg trzy razy :) . teraz w bicepsie siedzi 36cm , max na klatke jakies 93/95 kg. jeszcze mam aktualne zdjęcie łapy niestety tez kiepska jakość http://imageshack.us/photo/my-images/4/7zj0.jpg/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
na sterydach tez bym mógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Przeciez to takie ciemne zdjecie stanoł by dalej przy normalnym oswietleniu i wyszlo by ze niedozywiony po 2 zdj mozna to juz poznac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4276
sterydy ? Cien , jak juz pisałem dodam zdjęcia przy normalnym oświetleniu . dodają ludzie zdjęcia to też dodałem , nie wiem o co Ci chodzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium