SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jak wyglada :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 535398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8481
Luki849- jak dla mnie jak na taki staż fajna, estetyczna, sportowa sylwetka. Rozwijaj powoli masę mięśniową i uważaj na bf, a będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
Luki849
Może niech założony będzie nowy temat bo chyba nie potrzebnie wstawiałem fote, która ani razu jeszcze nie była oceniana czy tam z krytykowana tylko jak narazie widze pisanie czy ta i ta osoba ma tyle w bicu. Już się boję, że napiszecie mi że nie mam tyle wzrostu co podane w profilu.


Jaki biedaczek nikt nic nie napisał
Jak dla mnie bardzo fajnie, 17 lat, laski to kręci, jest git
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Luki Jak dla mnie bardzo dobrze to wygląda SOG ino jeszcze nieco masy brakuje ;)
Musiałem skomentowac, bo aż mi się zrobiło szkoda, że każdy zignorował twoją fotkę.

Hubert Wyraziłeś swoje zdanie, może nieco w zbyt ostry sposób to podsumowałeś, pisząc o tych dresach ale jak według mnie nie potrzebnie dajesz się wciągnąc w dyskusje, wiadomo było jak to się skończy...


Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2012-03-21 17:40:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Heh, dobre. Jestem moderatorem ale tez użytkownikiem forum, a tu jest temat, gdzie się ocenia zdjęcia.
Czy to moja wina że negatywny komentarz z mojej strony odbierany jest jako atak czy wywyższanie się wyłącznie z powodu koloru nicka? Ochłońcie.

alphalyr może kiedyś zrozumiesz, że są ważniejsze sprawy w życiu niż obwód tej czy innej części ciała, czego Ci oczywiście życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3412
Hubert81 profesjonalne podejście do sprawy

Zmieniony przez - Hary w dniu 2012-03-21 19:52:12

"Chcieliście wykiwać Freda to teraz Fred wykiwa was"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
Spoko jednak jakbyś przeczytał to niejednokrotnie wypowiadałem się na temat estetyki w tematach użytkowników więc wymiary to dla mnie mało znaczący szkopuł, a twoje pojazdy że dresy i stereotypy o nogach to dziecinada, ton i prześmiewczy sposób twoich wypowiedzi tylko ją pogłębia. Ochłonąć to radze tobie bo obserwuje cię od jakiegoś czasu i zwrot wielu użytkowników przeciwko tobie o czymś jednak świadczy.
1

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 250 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6897
;)

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21538
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 250 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6897
dokładnie i po snickersach =]

Poświęcaj się wszystkiemu w stu procentach, albo nie rób niczego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 zima ćwiczeń z przerwami ;)

Następny temat

Rumus 1991 - droga przez męke ;)

WHEY premium