SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kotlet leje swoje żale, nikt się tym nie przejął wcale. Spam.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114417

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prz

hekade no pimp plizzzzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Hekade
ktoś tam pisal ze 100% pure power z sfd to syf i wg. mam ten supelek w domu, zakupilem jakis czas temu, i w polączeniu z mocna kawa jest bardzo dobry,pompa świetna, regeneracja dobra. jak ktos planuje cykl na kretce + BA to ma tam wszystko w jedynym, wszystkie dzialajce skladniki, bez zbednego syfu czyli walenie x skladnikow a 2, 3 konkretne, przed treningiem na cykl kreatynowy sklad wg mnie dosc fajny, + mozna zawsze dosypac porcje bcaa i wyjdzie przedtreningowka na dosc duzo treningow


Rafał tak pisał, więc musisz zmienić zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Panda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Pandarek
Hekade
ktoś tam pisal ze 100% pure power z sfd to syf i wg. mam ten supelek w domu, zakupilem jakis czas temu, i w polączeniu z mocna kawa jest bardzo dobry,pompa świetna, regeneracja dobra. jak ktos planuje cykl na kretce + BA to ma tam wszystko w jedynym, wszystkie dzialajce skladniki, bez zbednego syfu czyli walenie x skladnikow a 2, 3 konkretne, przed treningiem na cykl kreatynowy sklad wg mnie dosc fajny, + mozna zawsze dosypac porcje bcaa i wyjdzie przedtreningowka na dosc duzo treningow


Rafał tak pisał, więc musisz zmienić zdanie.


Co rafał niby pisal?
ja tylko wyrazam swoje zdanie bo ktos gadal ze jest hvyowy sklad, pewnie nawet nie tego nie testujac

poza tym jak nie masz panda nic ciekawego do napisania to nie pisz, plizzzzzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Ej obrazek mi się nie załadował ... Więc zmienię temat na inny. Wczoraj asteroida leciała

Zmieniony przez - Chilon123 w dniu 2013-02-16 13:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
^Przyprawą
Hekade a testowałeś beta alaninę? Może też zdałoby się dorzucić do takigo cyklu? Chociaż to już trochę grubo by było...

Jaki typ, był obrazek

Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2013-02-16 13:43:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Hekade
Pandarek
Hekade
ktoś tam pisal ze 100% pure power z sfd to syf i wg. mam ten supelek w domu, zakupilem jakis czas temu, i w polączeniu z mocna kawa jest bardzo dobry,pompa świetna, regeneracja dobra. jak ktos planuje cykl na kretce + BA to ma tam wszystko w jedynym, wszystkie dzialajce skladniki, bez zbednego syfu czyli walenie x skladnikow a 2, 3 konkretne, przed treningiem na cykl kreatynowy sklad wg mnie dosc fajny, + mozna zawsze dosypac porcje bcaa i wyjdzie przedtreningowka na dosc duzo treningow


Rafał tak pisał, więc musisz zmienić zdanie.


Co rafał niby pisal?
ja tylko wyrazam swoje zdanie bo ktos gadal ze jest hvyowy sklad, pewnie nawet nie tego nie testujac

poza tym jak nie masz panda nic ciekawego do napisania to nie pisz, plizzzzzz


No to jest ciekawe, bo Twoje posty mogą służyć za studium wazeliniarstwa, co mnie tyle śmieszy, co intryguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No i Rafał pisał, że jest chuyowy ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mój start

Następny temat

FBW do sprawdzenia + 2 pyt nt. odżywiania

WHEY premium