SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kotlet leje swoje żale, nikt się tym nie przejął wcale. Spam.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114438

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Hekade też miałem właśnie taki problem, że nigdy żadnych zakwasów na bicepsie. Teraz (za radą Antka) zrobiłem właśnie pierwsze ćwiczenie które podałeś "uginanie stojac 8x10p na stalym ciezarze" i domsy miałem do wczoraj, dzisiaj już lekko zeszły.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ja zbyt po macoszemu podchodziłem do bicepsów, bo : "to przecież mała partia mięśniowa" .... a teraz widzę, co się dzieje z siłą, rośnie b. szybko. Dojdę do sztangielki 30-tki jednorącz na modlitewniku to napewno to nagram, raczej długo nie będę musiał czekać na ten ciężar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ty je wg miales, a ja ani troche, teraz wykonywalem modlitewnik a potem uginanie stojac z supinacja, zreszta wpadnijcie do testu hi tec'a to zobaczycie caly trening, wszystko ok tylko ten biceps mnie trzyma


ps. co do doms'ow na bicepsie, jak robilem podciaganie szeroko 4x10p na drazku, to na naspteny dzien po plecach nie tylko czulem tyl ciała ale takze czulem ze biceps dostał mocno po dupie. wiec coś w tym "duzym" ciezarze na biceps musi być, bo podciagajac swoja wage ciala na drazku jestesmy zmuszeni do wykonywania maksymalej pracy plecow i w nieco mniejszym stopniu bicepsa

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2013-02-16 12:10:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
podchwytem tak. Szeroko nachwytem nawet na dużych ciężarach nie czuję absolutnie żadnej obolałości w bicepsach.

Bicepsy czy dwugłowe odpowiadają za hamowanie w głównej mierze. We wiośle podchwytem przy dużych ciężarach możesz naderwać bicepsy, bo ciężar jest rozpędzony, a biceps samoczynnie będzie go hamował, to tak jak w dzień-dobry chciałbyś szybko opaść na dół - możesz naciągnąć albo zerwać dwójkę. O ile drążek jest ćwiczeniem dość stastycznym, podobnież modlitewnik to już np martwy przechwytem nie, bo jak nie wyhamujesz nogami w porę to ciało się będzie ratowało hamując bicepsem ręki, która trzyma podchwytem.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2013-02-16 12:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ile wysłałeś walentynek Antkowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
mam dla Ciebie Darek Banwalentynkę. Bardzo fajna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Teraz to już za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ale by byly jaja jakby Panda banicje wylapal od Antka na starcie Masy 2

Fantazjuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ktoś tam pisal ze 100% pure power z sfd to syf i wg. mam ten supelek w domu, zakupilem jakis czas temu, i w polączeniu z mocna kawa jest bardzo dobry,pompa świetna, regeneracja dobra. jak ktos planuje cykl na kretce + BA to ma tam wszystko w jedynym, wszystkie dzialajce skladniki, bez zbednego syfu czyli walenie x skladnikow a 2, 3 konkretne, przed treningiem na cykl kreatynowy sklad wg mnie dosc fajny, + mozna zawsze dosypac porcje bcaa i wyjdzie przedtreningowka na dosc duzo treningow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mój start

Następny temat

FBW do sprawdzenia + 2 pyt nt. odżywiania

WHEY premium