SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kotlet leje swoje żale, nikt się tym nie przejął wcale. Spam.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114455

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
no ale też to jest jest to co mogłoby być gdyby nie te choróbska prawda..

A np jak ja jestem chory to kompletnie nic nie jestem w stanie zjeść nic.. a najczęśćiej to mnie angina łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Polecam wtedy walić nawet 4 drinki z białka na mleku + jakieś lekkie pieczywo, które możesz rozmoczyć. W takim dniu olałbym zupełnie tłuszcze poza omega 3 i ewentualnie odrobiną oliwy, jeśli nie wywołuje odruchu wymiotnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
tez ludzie mówią, zeby walić dużo słodyczy, żeby organizm miał ww=energie, żeby walczył z chorobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No wstyd się przyznać, ale po dniu kobiet zostało mi 5 rafaello w domu i je oszamałem na gorączce :D
Ale poza tym karygodnym incydentem micha czysta.

Zamiast słodyczy owoce- też słodkie, lekkostrawne, ale mają dużo enzymów, błonnika rozpusczalnego i np kiwi ananas czy papaja dużo enzymów trawiennych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Mnie na szczescie jakies powazniejsze choroby ominaja.
Jak czuje ze cos mnie zaczyna brac to ładuje pare gram Vit C i do spania albo ide na lekki trening wypocic to wszystko i zazwyczaj sie ten system sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale też mi się wydaje podbicie kcal - jeśli da radę- za dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Każdy jakiś tam swój sposób ma i dobrze sie tak wymienić doświadczeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
przypomniała mi się zeszła zima i anegdotka:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
wal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Mroźno, więc w klubie/pubie oprócz drinów można było zamówić wyjątkowo dania polskie na gorąco, żeby nikt nie poumierał. Trzy psiapsiółki poszły do baru- 2 chude i 1 o nieco obfitych kształtach ;). Wróciły do stolika z taką konfiguracją: 1 laska piwo, druga laska piwo, pasztet- bigos z kiełbasą. Podczas gdy one piły, koleżanka z nadgawagą zajadała się bigosem przekreślając absolutnie swoje szanse na poznanie kogolowiek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mój start

Następny temat

FBW do sprawdzenia + 2 pyt nt. odżywiania

WHEY premium