SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kotlet leje swoje żale, nikt się tym nie przejął wcale. Spam.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115189

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
kotlet95
No jeśli HKD bierzesz ten basen na serio to współczuję...


ja pyierdole nie dalem zadnej emotki na koniec i od razy ze na serio to biore

ta cala akcja z toba to chyba jakis zart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
To nie żart.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Antos098
ale brzydkie zdjęcie benedykta wkleili na interii... toż to od razu poznać, że jakieś saa leciało za czasów bycia księdzem.


Takie czasy ;D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
k***a, ale serio nie wiem co robić.
Ale nawet jak będę z nią sam na sam to pewnie speniam i się nie zapytam... Już tak ostatnio zrobiłem własnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
To zrób to powoli. Walniętynki masz w czwartek więc umów się na czwartek. A jak speniasz w czwartek to zawsze możesz się z nią umówić jeszcze na weekend. Nieskończone możliwości, tylko nie daj jej być samej bo znajdzie sobie innego mielonego :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Jak już się umówię to pewnie pójdę i powiem co mam powiedzieć. Gorzej jak powie "nie". Teraz raczej nic nie wskazuje na to by to powiedziała, ale nigdy nic nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
davidooo
siady zaliczylem

teraz odpoczynek zasłużony


amen


chwalisz sie czy zalisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kotlet95
Jak już się umówię to pewnie pójdę i powiem co mam powiedzieć. Gorzej jak powie "nie". Teraz raczej nic nie wskazuje na to by to powiedziała, ale nigdy nic nie wiadomo.


nie zaryzykujesz to sie nie dowiesz, pozatym laski nie gryzą
wiec nie badz cip.ka tylko rob swoje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
kotlet95
Jak już się umówię to pewnie pójdę i powiem co mam powiedzieć. Gorzej jak powie "nie". Teraz raczej nic nie wskazuje na to by to powiedziała, ale nigdy nic nie wiadomo.


Przestań biadolić, w ten sposób się nigdy nie dowiesz. W najgorszym wypadku będziemy Cię pocieszać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mój start

Następny temat

FBW do sprawdzenia + 2 pyt nt. odżywiania

forma lato