SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zamiast slodyczy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Witam.Jestem uzalezniony od slodyczy.Co moge wrzucic do diety zeby zastapic slodycze.Czasem jest tak,ze tak chce mi sie cos slodkiego,ze o niczym innym nie mysle i dopuki nie zjem czegos slodkiego to ciezko mi sie funkcjonuje.Na co odzywczego moge zamienic slodycze?Pozdro.
1

(ON)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
Zamiast słodyczy najlepsza będzie szklanka wody. Jesteś uzależniony od słodyczy i z czasem może być tylko gorzej. To nałóg taki sam jak nikotynizm czy alkoholizm i trzeba z nim walczyć. Początki mogą być trudne ale po kilku tygodniach powinieneś zaobserwować poprawę;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Czyli co?Pic wode jak chce mi sie cos slodkiego ?

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Racja.
Zagryź zęby i postaraj się przetrwać ten trudny początek. Później już będzie tylko z górki.
A jeżeli szukasz już czegoś alternatywnego to pokrój sobie czerwoną paprykę ( jest słodka i możesz jej zjeść dużo i dostarczysz tylko dobrych i wartościowych rzeczy do swojego organizmu ); pochrup marchewkę albo buraczka; zjedz jakiś owoc. Pij też dużo wody/zielonej herbaty. To w połączeniu z błonnikiem z warzywek/owoców skutecznie Cię napełni.To wszystko jest znacznie lepsze od Snickersa albo innego Twixa ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Zawsze możesz sobie łyknąć cole 0. Ale z nią też bym nie przesadzał

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Popatrz w kuchni sfd. Masz tam kilka przepisów LOWCARB, np ciasto orzechowe /moje ulubione /

Do tego cola zero itp napoje. Możesz ew. zjeść trochę czegoś słodkiego, jeśli umiesz się opamiętać i na jednym cukierku przestać.

Pomysł z wodą nie trafiony.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
najpierw wyceluj w bakalie, np nerkowce, migdaly jeslichcesz coś pochrupac, albo rodzynki, żurawina, morele - jak chcesz coś słodkiego. Jak najbardziej też sięgać możesz po owoce swieże.

Często drastyczne opcje się nie sprawdzają w praktyce, nie każdemu starcza silnej woli - ale spróbowac można.

Zadbaj też o odpowiednią kalorycznośc diety - bo im mniej kalorii przyjmujesz - tym wieksza ochota na słodycze.

W sklepie sfd sa też takie wynalazki jak:

https://sklep.sfd.pl/ISS_Oh_Yeah!_Bar-opis26062.html

smakowo rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Bede probowal z ta woda.No i rodzynki/bakalie. A rodzynki i bakalie nie zmasuja mnie tak jak slodycze ? sogi ida;)

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
sa jedzeniem zdecydowanie lepszej jakości

ale wliczaj zjedzone z nich kalorie do bilansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Ja nie licze kalori,ale chyba lepiej jest zjesc 100g rodzynek albo bakali jak 100g czekolady ?
1

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 146
baton białkowy własnej roboty
ja dzięki tym batonikom przestałem jeść słodycze

masz:
https://www.sfd.pl/Białkowy_baton_lepszy_od_SNICKERSA._BEZ_PIECZENIA!-t632533-s5.html

Zmieniony przez - Czubek02 w dniu 2011-03-07 18:10:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diete redukcyjna

Następny temat

Obliczenie zapotrzebowania kalorycznego.

WHEY premium