SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy przejsc na redukcje ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18937

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

92

Wzrost

182

Staż treningowy

ok 4lata

Obwód pasa

89

Obwód klatki piersiowej

114

Obwód uda

60

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

silownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

B:15% W:55% T:30%

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

600zl/msc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 666
Witam!
Jestem aktualnie na masie, przybieram w ciagu miesiaca ok 1,5-2kg i z tego co widze rosnie mi czysta masa miesniowa, nawet delikatnie spada mi body fat (aktualnie BF 20,2% w ciagu 2msc -2%). Dodam ze dieta jest dopięta dobrze.
Przejdzmy do konkretow... Z forma chce trafic czerwiec-lipiec tak, aby BF byl ponizej 10% taki mam cel.
Do kiedy moge robic mase miesniowa aby wyrobic sie pozniej ze zrzuceniem tego 10% smalcu, kiedy przejsc na rzezbe ;)?
Jesli chodzi o moje predyspozycje genetyczne to latwo nabieram i latwo trace wage.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 666
dodam ze efekt byl az do tego czasu ale zaczelo mi sie chrzanic i mysle o zmianach w treningu moge cwiczyc w tygodniu juz organizm przyzwyczail sie do fizycznej ciezkiej pracy i planuje trening 4xtyg PON: klatka+bic, ŚR:nogi+tric, PT: barki SOB:plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385566
tego nikt ci nie powie najlepiej musisz obserwowac siebie i sam zdecydowac czy juz czas sie wycinac czy nie , wklej zdjecie zobaczymy jak wygladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Dokładnie daj zdjęcie . A to czy już czas na rzeźbę to tylko twoja decyzja . To ty wiesz czy taka masa mięśniowa cię zadowala i już czas na rzeźbę :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20% BF to dosyć sporo. Więc pewnie czas na redukcję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 666
oto moja sylwetka , fotka z przed kilku minut :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwnie Ci wyszedł w takim razie BF...
Jest całkiem spoko. Jeszcze trochę pomasować mozesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385566
ITE , masz mylne zdanie ja mam bf22% i wcale nie mam zamiaru redukować , mateo podbij jeszcze z masą jest ogólnie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
a także kwestia gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 666
co prawda BF mierzony waga elektroniczna niby 2% tolerancji bledu moze byc ale mysle ze mam cos kolo tego co pokazuje bo na brzuchu to jedynie zarysy miesnia sa wiec do kraty na brzuchu daleka droga... faldki na brzuchu nie sa grube ale skutecznie zakrywaja spore miesnie brzucha na ktore ciezko pracowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rutkow
ITE , masz mylne zdanie ja mam bf22% i wcale nie mam zamiaru redukować , mateo podbij jeszcze z masą jest ogólnie ok

Masz bf 22% ale mierzone pewnie w kalkulatorze potreningu, który po pewnym stopniu zaaawansowania nie odzwierciedla aż tak faktycznego stanu.
BF to poziom tłuszczu. Znalazłby się koleś, który też miałby 22% BF tyle, że on byłby tłusty a ty wyglądałbyś zupełnie inaczej
Jeśli rozumiesz co chce powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385566
Wiem ITE o co ci chodzi , dlatego tak na prawde ja patrze po całosci jak kto wyglada a nie po tym ile komu BF pokazuje

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-02-23 15:33:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzenie diety

Następny temat

Barki na mase do oceny

forma lato