SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula, DT nr ∞

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
haha, dzieki:) z treningami nie jest trudno. gorzej z podaza energetyczna

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Skąd ja znam tą próbę pogodzenia kilku rzeczy na raz też mi się dużo rzeczy podoba i chciałoby się wszystko na raz a nie ma kiedy. I nie wiadomo z czego zrezygnować bo wszystko lubię.
W każdym razie trznan kciuki za realizację planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Keb podejścia dejscie do regularności nr 2001 :p

Powodzenia. Sporo tego ale tak zdrowo mi się wydaje. Tylko to wszystko może być ciężkie dla kolana zdaje się :p

Deski regularnie to zazdroszczę. Nie jeździłam kilka ładnych lat. Dla mnie taki wypad na narty to już całą wyprawa i nie mała kasa niestety. Ale może jeszcze kiedyś wrócę.

No i jestem zaskoczona ze tyle przejadasz mimo wszystko. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Viki, ja się nadal łudzę, że to kwestia organizacji.
Paula: sumie to tylko skoki są jeszcze ciężko znoszone, ale też nie robię niczego skomplikowanego. W sumie jakbym była nieco lżejsza, to by było im łatwiej :)
Na desce to chyba jedyny taki sezon, bo fakt, trzepie kieszeń.
No... A co do kalorii...zostawmy to bez komentarza



Zmieniony przez - kebula w dniu 13/12/2020 10:42:43

Zmieniony przez - kebula w dniu 13/12/2020 10:43:07

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
|Gruby plan na cały tydzień. Moim zdaniem na dłuższą metę nie do pogodzenia z normalnym życiem - ale może Tobie się uda. Trzymam kciuki.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik
Wow - plan na cały tydzień! Bozia ma ubaw:)


to samo sobie pomyślałam
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Milutkie jestescie
Night, no nie moge sie nie zgodzic . na dluzsza mete nie jest to do pogodzenia...ale ze tak powiem, o dziwo, pandemia ma dla mnie wiecej plusow niz minusow. Z home officem mam najzwyczajniej w swiecie wiecej czasu.

RAPORT Z NIEDZIELI:
udalo mi sie wpasc na silke i zamorsowac, ale pomimo tego, moja dzienna aktywnosc wyniosla tylko 76% zalozenia. Polarek poinformowal mnie, ze spalilam 2049kcal przy 5h49 min aktywnosci...ale klamczuch .

chyba mam pomysl na plan na silke. Wlasnie pisze plan, ale jest jeszcze brzydki, wiec sie nie dziele.

RAPORT Z PONIEDZIALKU.
Kolano do rezonansu. Nie wiemy, co mu odwala, jest za duzo teorii, a kazda opcja brana pod uwage wymaga innego leczenia.
sporty: tak jak planowalam, balet i rozciaganie, ale bez szalenstw, wyszla mi godzina, albo 1,5h. Rolki na razie odpuszcze, poki sie moje kolano nie uspokoi.
wg Polarka moja dzienna aktywnosc wyniosla 124% i "zasluzylam" na 2324 kcal. Fitatu mowi, ze zjadlam ok 2300 czyli, sie zgadza. Dzis pewnie zjem wiecej, bo naprawde juz mocno odczuwam glod.

No, takze...so far so good....prawie.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627528
Balet - cwiczysz z grupą, indywidualnie czy sama? Normalnie na pointach godzinka? Przy poręczach czy tańczysz? PO 30 minutach na pointach przy poręczy miałam pot na czole... A polar baletu w ogóle nie docenia, wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
No co Ty...o pointach nawet nie mysle. Utrzymanie sie na polpalcach jest juz wyzwaniem. Cwicze albo sama albo indywidualnie. Jak cwicze sama to klepie "proste rzeczy"i cwiczenia, ktore juz znam. Glownie plié, tendu i rownowage na polpalcach.
Baletu w ogole nie docenialam. Jak robie sama to w sumie troche niedbale, wiec tego az tak bardzo nie odczuwam, ale jak mam indywidualny trening to po tej godzinie jestem martwa . A jak do tego dochodza skoki, to juz w ogole nie chce mi sie ruszac przez kilka godzin.


Zmieniony przez - kebula w dniu 15/12/2020 08:38:00
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627528
Ja mam w pokoju wielkie lustro - właśnie z czasów baletu - wtedy juz tak niedbale nie robisz...
A pointy zaczynałam w kuchni dookoła wyspy, ku radości chłopów...
Piękna sprawa - nie poddawaj się!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej masa? :)

Następny temat

rzeźba na gumach i fitnessie

WHEY premium